Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79343 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

-= FUN =- Cała prawda o skokach w Harrachowie , pjfox 13/03/02 17:12
Fraszka na porażkę
czyli tren otwarty śląskich kibiców do Adama Małysza



Wielki żeś, kurna, zamęt uczynił nam w głowie
Tą niespodzianą wpadką w czeskim Harrachowie.
"Leć Adam 300 metrów" tłum naszych skandował
a gdzieś ty w drugim skoku, kurna, wylądował?!
Przy obcych kibicach taki obciach, kurna,
To gorsze niżby Polskę odrzuciła Unia!
Był z nami Prezydent, wyczuwasz to chyba
On też się tamtej nocy już nie napił piwa!
A jeszcze to pogłębia nasze przygnębienie
Ześmy Hanawalda nie sięgli kamieniem.
Jak dzieci pyrgaliśmy kulkami ze śniegu
Zamiast go brukowcem trafić na rozbiegu.
Przynajmniej by nerwy człowiek wyładował
A tak musieliśmy pociąg demolować.
Więc w dennych nastrojach do rodzin wracamy
I już cię od dzisiaj, kurna, mniej kochamy!
Ten tren podpisali, niech dobrze policzę,
Jo, Zenek i Hubert ? wkurzeni kibice.


Post scriptum:
Wygrasz Puchar Świata,
Krótka nasza mowa ?
Zaczniemy na rękach
Nosić cię od nowa!

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. :)))))))))))))) , fatal 13/03/02 17:22
    Dobre, dobre. Ale dajmy już spokój Adamowi, bo jak się słyszy, że ten prosty chłopsas zajął TYLKO np. 5 miejsce, to mnie szlag trafia. Przecież to jest tylko człowiek, a nie maszyna. Bardzo dobrze, że mamy MISTRZA (puchar świata). Chwała mu za to, ale powtarzam.... Dajmy mu spokój!!!

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  2. Fajne :))) , DJopek 13/03/02 17:25
    Ta poezja współczesna, ach..... :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL