Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:49
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79433 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RTCW , uhm , b0bik 14/03/02 12:55
mam duzo nauki wiec zabralem sie za granie w slawnego juz RTCW i co uhm ,jest taka misja ze trzeba nie wlaczyc alarmu w wiosce czy jakiejs bazie (jedna z poczatkowych) gram w nią i gram i juz mi to bokiem wychodzi. Za kazdym razem jak zasave'uje gdy sie juz wlaczyl alarm to wszystki save'y są spieprzone i trzeba ładować od planszy CHURCH z tym potworkiem :( U was tez tak jest ? A wogule to jak tą misje przejsc ? zabilem tych pierwszych trzech frajerow, potem tego czwartego i tego kolesia z domku przy gramofonie a potem jeszcze 'zasztyletowalem' jednego kolesia z tej tylnej wiezy no i tych 2 palantów na mostku, przelazlem przez ten tunel i w nim skrecilem w bok i wylazlem tym wlazem u gory, i tu zaczyna sie problem bo jak ide w strone gdzie jest ten drugi zrzut to mnie zabijaja a jak w drugą to tez :) no i po japkach jestem w kropce :( POMOZECIE OBYWATELE ?

b0bik

  1. Nie , exmac 14/03/02 14:42
    Trzeba zachowywać się po cichu, jak prawdziwy komandos, a nie nawalać do wszystkiego co się rusza jak jakiś SeriousSam albo inny Rambo.
    Trzeba przeczołgać się niezauważenie prawą stroną doliny, do miejsca gdzie jest snajperka i zdjąć wszystkich szwabów z daleka i po cichu. O wiele lepiej jest to wyjaśnione w briefingu. Przeczytaj go.....

  2. Kurde ... krótką pamięć mam ;-) , NimnuL-Redakcja 14/03/02 18:40
    Wiem jedno, że na średnim poziomie gra nie jest raczej trudna ... poczytaj w pomocy misji - opisik czy jak to inaczej nazwać ... tam jest wyjaśnione ...
    Trzymaj się i polecam po RTCW gierkę MOH - ja tak zrobiłem ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL