Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rurecznik 16:04
 » Sherif 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85708 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wymiana wiatrakoof , Koziol 14/03/02 20:07
Postanowilem wyciszyc kompa...
Potrzebuje 3 wiatraki 80x80x25
do CPU, zasilacza, dodatkowy do obudowy...
Przegladajac strone 4maxa ze wzgledu na poziom halasu interesujacee wydaja sie Coolermastery (26 dB).
Zastanawiam sie jaka jest roznica miedzy lozyskami slizgowymi i kulkowymi. Slizgowe se pewnie cichsze ale mniej zywotne (czestrze smarowania blee...) jesli sie myle to poprawcie mnie...

Czy w/w wiatrak bedzie sie dobrze spisywal na Volcano7 ? CPU

GG : 1515425
ICQ : 19922002
*CMOK*

  1. Mylisz Sie , SpiderMAN 15/03/02 08:02
    Slizgowe sa zdecydowanie glosniejsze. A z wentylatorow polecam wszystkie modele firmy PAPST lub PANAFLO. Poszukaj po sklepach elektronicznych. Na 4Max maja bardzo drogie wiatraki, za cene jednego w sklepie kupisz dwa... ;)

    Yeah, it's me...

    1. nie wiem , Kane 15/03/02 23:58
      skad czerpiesz informacje ale wiatraki slizgowe nie sa duzo glosniejsze. Wlasciwie nawet czasami to kulkowe sa glosniejsze. Wystarczy przejrzec strone Sunona sa tam dane dotyczace wytwarzanego halasu. Wiatraki slizgowe maja ta wade ze sa mniej wytrzymalsze. Ta ich wada powoduje wlasnie ze po okresie dluzszej pracy zaczynaja chodzic duzo glosniej ale to ze wzgledu na zmeczenie materialu. Czesto nawet smarowanie nic juz nie daje. Zmniejsza to oczywiscie ich wydajnosc. Co do tego Coolermastera to raczej sobie daruj. Lepiej wez jak radzi Spider Papsta lub Sunona

      Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL