Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85863 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RTCW uhm , b0bik 14/03/02 23:01
kurde a w tej planszy z czolgiem dojechalem do konca (chyba) tam gdzie mieli to dzialko wybilem wszystkich i nic sie nie dzieje. Czolg stoi i nie wiem na co czeka ... zastanawiam sie bo kolo czolgu klęczał taki jeden kolo ja go sprzątnołem a to może był czołgista ? Co dalej mam robic ?

b0bik

  1. Czołgistów też się sprząta :-)) , NimnuL-Redakcja 14/03/02 23:19
    zaraz się zastanowię i ew. dam odpowiedź ... ale czołgista nie był na pewno ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Wiesz, że ja ni pamiętam czołgu ? , NimnuL-Redakcja 14/03/02 23:21
    kurde ... niedawno skończyłem tą grę i nie pamiętam gdzie to było ... daj większy opis ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. A jaki jest cel tej misji ? , NimnuL-Redakcja 14/03/02 23:22
      ....

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. a wystrzelił ?? , exmac 15/03/02 08:10
    Musi dojechać, wystrzelić i rozwalić bramę fabryki zbrojeniowej.

    Może to był niewypał ?
    albo Janek źle wycelował :)))

  4. też tak miałem... , XTC 15/03/02 08:28
    czołg po prostu nie wystrzelił i nie wbił dziury w drzwiach....
    niestety - takie rzeczy w RTCW się zdarzają... cofnij się do wcześniejszego save i próbuj jeszcze raz...

    Linux

    1. kurcze no nic , b0bik 15/03/02 09:07
      pozostalo mi powiedziec dziekuje, ale przez te bugi coraz sie bardziej zrazam do tej gry :( w plansze co nie wolno bylo wlaczyc alarmu gralem hyba z 10 razy bo sie cos walilo z save'ami
      dzienx i pozdro wszystkich fanow RTCW

      b0bik

  5. spokojnie , Darek K. 15/03/02 17:33
    cofnij sie ale nie do sava tylko ulicą trzeba wszystkich gości powystrzelać - pewnie jakiś w zakamarku jara fajkę i trza mu żar odstrzelić :)

    Everything that has a beginning has an end

  6. Jeszcze jedno ... , NimnuL-Redakcja 15/03/02 18:57
    A uratowałeś naukowca ? Przyponiałem sobie, że tam chyba była taka kolejność, żeby uratować naukowca (wybić wszystkich szwabów doń strzelających) później czołg ruszył dalej, rozwalił wiezyczkę ze snajperem, później trzeba pobiec przed nim i rozwalić kolesia obsługującego Panzerfauza poczym czołg kończy robotę rozwalając działko i drzwi ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL