Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85856 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

QUAKE ]I[ ciemno jak w , GULIwer 15/03/02 01:42
bezksiężycową noc listopadową a co myśleliście ;))
Dziś własnie zauważyłem że Quake III (1,31) nagle zrobił się ciemny (nie reaguje na suwak jasność) lecz gdy zrobie screenshot to wychodzi bardzo jasny (inne giery np. serious Sam II wyglądają normalnie, to tak jakby ktos chciał powiedzieć "Przeczyśc monitor" ;)
W archiwum niestety nie ma (jest do Quaka II)
A przy okazji co byście polecali do komunikacji w czasie gry (ewentualnie poza) w LANie dobrzeby byłom jakby gadać mogło wiecej jak 2 osoby (jesli to wogóle możliwe)

pozdr.
GULIwer

I'm only noise on wires

  1. Ja robię tak , exmac 15/03/02 08:02
    Ściemniam na maksa (wcale nie robi sie ciemniej).
    Rozjaśniam do 50% (robi się tak jasno, że nic nie widać)
    Rozjaśniam do 100% (jest ok)

    1. :)) , GULIwer 15/03/02 08:13
      hmm dobre :))
      tylko czemu tak się robi ???
      ATSD już sobie poradziłem, wywaliłem q3config Jak człowiek za długo siedzi przy kompie to juz nie myśli szczególnie jak przed chwila przestał grać w Serious Sama (partyjka Multi, a mieliśmy tylko sprawdzić jak się spisują microfony i gadka w czasie gry a wyszły ponad 2 godziny :)))
      ale w archiwum byłem i nic nie znalazłem przynajmniej teraz jest rozwiązanie tego problemu dla Q3
      pozdroofka

      I'm only noise on wires

  2. A ja , yourerck 15/03/02 08:44
    przez nasze "sprawdzanie" microfonow w Seius Samie zaspalalem dzisiaj na autobus.Dzis proponuje wczesniej zaczac sprawdzac niz o 24.I jeszcze zwracam sie z prosba to sama co guli o polecenie czegos do komunikacji.

    1. to masz , GULIwer 15/03/02 15:09
      w archiwum (własnie czytam :) taką ankiete kto ile się spóźnił i jest tam spsób na niespóxnianie się ;)) I ludki z pracy się dziwią że siedze sam w pokoju się szczerze kły do monitora :D
      Ja dziś wstawałem od 6.55 ostatecznie podniosłem się o 7.10 a w pracy byłem jak zwykle za minute 8.00 :))
      ATSD dzis potestujemy ale duzo wcześniej bo jutro do W-wki jade i wstać musze na 5.30 :(((

      I'm only noise on wires

      1. hiehei - nie chwalac sie to moj pomysl :) , mel2 15/03/02 20:41
        Myslalem ze nikomu sie nie spodoba - a tu niespodzianka - chociaz jeden czlowiek sie zna na humorze :)
        Pozdrawiam, Rafal

        Don't lose your head,
        There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL