Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » Sebek 17:17
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93467 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

on/off plyty ATX bez obudowy - wazne do 20:00 , abes99 15/03/02 18:39
Witam :) Mam plyte ATX, zasilacz ATX i nie mam obudowy (bawie sie w pajaczka :), a wiadomo ze sygnal startu do zasilacza idzie poprzez przycisk "power" na obudowie podlaczany do plyty. I tak sie zastanawiam. Czy ten przycisk zamyka obwod powodujac wlaczenie kompa? Czy jesli zewrze na plycie piny od "power on", to bede mogl wlaczac kompa przez wlacznik na zasilaczu? Bo mam cala reszte czesci i potrzebuje sobie zlozyc kompa do testow, ale nie mam obudowy :( Za to mam zasilacz z takim pstryczkien on/off :) Czekam na sugestie...

Narka i pozdruffka ;)
abes99

  1. tak, zwarcie 2 zworek na plycie powoduje start plyty , Druzil 15/03/02 19:00
    ale nie wiem czy w ten sam sposób ja wylaczysz.
    Kiedys swoją na gieldzie w ten sposób odpalałem
    (jakiegos Atrenda)

  2. raczej nie , pachura 15/03/02 19:04
    ale specjalistą w tej sprawie nie jestem, to nie jest przelacznik dwustanowy i kazde nacisniecie przycisku jest takie samo (a nie raz on, drugi raz off) i plyta decyduje czy ma sie wlaczyc czy wylaczyc. Ja bym sprobowal tak - skladasz tego kompa i wsadzasz zworke na chwile - powinien sie wlaczyc, ale zeby potem nie bylo na mnie!!!

  3. jeżeli , mirkrup 15/03/02 19:05
    włożysz zworkę, to komp Ci sie włączy, a po 4 sekundach wyłączy. :))

    1. thx za info, ale moze... , abes99 15/03/02 19:13
      jakies sugestie jak to obejsc? jeszcze czekam, po 20:00 mnie juz nie bedzie :( w sieci naturalnie :)

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

      1. zwierasz , mirkrup 15/03/02 19:17
        zamiast zworką czubkiem noża - wiele razy tak robiłem :))

        1. a wystarczy , abes99 15/03/02 19:20
          zewrzec tylko na czas startu kompa, czy musze caly czas trzymac? :) moze troche glupie pytanie :)

          Narka i pozdruffka ;)
          abes99

          1. a mozesz troche sam pomyslec ??? , Druzil 15/03/02 19:21
            Zwierasz tylko na sekunde

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL