Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93758 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Umuzykalnieni Komodorowcy do dzieła !! , Piter 16/03/02 01:26
http://strony.wp.pl/wp/kruketen/

Zassajcie emulatorek oraz gierke i powiedzcie łaskawie co za utworek gra na samym początku jak leci jakieś pseudo demko. Dam głowę że go już słyszeliście - no może ci starsi słyszeli.
Ja sie głowię od 2 dni i nie mogę przypomnieć sobie kto jest wykonawcą, pamietam jedynie że kiedyś słyszałem to w radiu i na vinylu.
Ehh te wspomnienia :}

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. Mimo, że jestem młody , NimnuL-Redakcja 16/03/02 08:50
    to też gdzieś to słyszałem ... dostanie Ci się jednak, jeśli nikt nie odpowie, bo nie bede mógł spać w nocy ;-) póki sobie nie przypomne ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. komendy - jak uruchomić tą gre? , Magnus 16/03/02 09:02
    Mógłby ktoś przypomnieć kilka komend tzn ładowanie /zapisywanie pliku itd? Bo niepamiętam jak to się robiło.

    1. Nie trzeba znać komend , Piter 16/03/02 13:23
      klawiszem F9 wchodzisz do menu konfiguracyjnego, a tam kursorami i enterem zrobisz wszystko.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  3. nagraj to i zrób do mp3... , XTC 16/03/02 09:23
    bo trochę nieporęcznie mi z emulatorem...

    Linux

  4. Ta muza to , Yachu 16/03/02 10:28
    Ucieczka z tropiku - Marka Bilińskiego. Jak można tego nie pamiętać????

    1. O tak , Dhoine 16/03/02 10:41
      i do tego Dom w Dolinie Mgiel... slucham tego od czasu do czasu w MP3...

  5. tshia... , XTC 16/03/02 10:52
    pamiętam jak jeszcze będąc malcem widziałem teledysk... taki jakiś cyborg klikał i mu się na ekranach przedstawiały niby przez niego powodowane sceny spektakularnych kraks samochodowych... :)
    ale byłem pod wrażeniem... a muza - czysta klasyka... takie dźwięczne czyste - dające się łatwo odseparować brzmienia na dle dynamicznej perkusji i głębokiego basu... (kto pamięta jeszcze muzykę "temat" teleturnieju RAMBIT :) ? :))) to też Pan Marek...
    Pozdrowienia wszystkim fanom ELmuzyki...
    (od Tangerine przez Kraftwerka po... Władysława Komendarka ;] :)))
    a... "ROCK-IT - Herbie'go Hancock'a... pamięta kto jeszcze? :)

    Linux

  6. Dzięki, wiedziałem że to polski kawałek , Piter 16/03/02 13:26
    tylko jakoś się zapomniało twórcy. Mam nadzieję że uda mi sie ściągnąć ten utworek.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. Mam, mam !! , Piter 16/03/02 14:57
      Eehhh przypominają się stare czasy kiedy to słuchałem Koto, Kraftwerk i tym podobnych.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL