B O A R D
» Board
» Zadaj pytanie
» Archiwum
» Szukaj
» Stylizacja
M E N U
» Nowo¶ci
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja
Ciemne TPC
Jasne TPC
Szukaj @ TwojePC
w Newsach i na Boardzie
OBECNI NA TPC
»
Sebek
17:24
»
ReeX
17:22
»
JE Jacaw
17:22
»
Kenny
17:21
»
KHot
17:18
»
Flo
17:18
»
elliot_pl
16:57
»
Syzyf
16:57
»
Star-Ga-T
16:49
»
kyusi
16:49
»
Sherif
16:48
»
Artaa
16:43
»
Dexter
16:36
»
kojot
16:29
»
malyy
16:25
»
Nefratus
16:22
»
ligand17
16:09
»
AfiP
16:08
»
pawcio
16:07
»
rurecznik
16:04
Dzisiaj przeczytano
93659
postów,
wczoraj
55205
Szybkie ładowanie
jest:
wł±czone
.
ccc
Twoje
PC
.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A W I A D O M O ¦ Ć
jak przyblokować komu¶ transfer po sieci.. heelp...
,
damianek_g
16/03/02 02:00
chciałbym takiemu jednemu z sieci dać np. 2kBps bo tak mnie wq.... że szkoda słów. Zawodowy pirat chyba. Najpierw się trzymał zasad ale teraz to już przesadza.
Powiedzcie mi jak to zrobić. Aha chodzi o win98.
SMS do PKorta: Nie moge za bardzo teraz prze¶ledzić ARCHIWUM ;-)))
Plizz help...
..show must go on...
głupio trochę mówić...
,
XTC
16/03/02 09:38
ale naprawdę niecały tydzień temu temat był wałkowany - nie pamiętam czy co wynikło z tego (dla Windy)...
Linux
qrcze blade... doszedłem do połowy stycznia i nic nie znalazłem
,
damianek_g
16/03/02 11:11
niestety.. :(((
..show must go on...
to widać slabo szukałe¶...
,
Mario
17/03/02 18:17
Nie wiem czy byl juz ten link podawany ale tu jest co nieco na ten temat:
http://www.win2k.pl/...ead&order=0&thold=0
i nie sugeruj się linkiem... nie dotyczy to tylko win2k.
o to chodziło. dzięki serdeczne. w arch boarda nie znalazłem
,
damianek_g
17/03/02 23:03
...
..show must go on...
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL