Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 48081 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś się spotkał... , shark 16/03/02 15:09
...z takim problemem. Mam WinXP, Divx5.0, sterowniki do AC3. Chciałem pooglądać film pt. Ocean Eleven ale nie miałem dźwięku. Zainstalowałem więc kodeki AC3. Dźwięk się pojawił ale zniekształcony (jakby płyta dźwięk był odtwarzany z zbyt małą prędkością ) zresztą film też skokowo wtedy zaczął działać. Czy ktoś wie jakie jest wyjście. Instalowałem chyba wszytkie kodeki jakie znalazłem na necie.

Shark

  1. .................. ZAMIESC JAKIS WIEKSZY OPIS !!! W SWOIM PYTANIU !!! , Fantomas 16/03/02 15:35
    a moze dostaniesz odpowiedz , chciaz nawet udziele Ci odpowiedzi na :

    "Czy ktoś się spotkał... "

    tak spotkałem sie dzisiaj ze swoja kolezanką dawno jej nie widziałem wiec miło sobie porozmawialismy ....

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. Masz linka: , Fantomas 16/03/02 15:48
      http://twojepc.pl/boardPytanie15717.htm

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. sie kolega zdenerwował , Zryty_Berecik 17/03/02 01:05
        :)))))))
        ale w slłusznaj sprawie

    2. Faktycznie .... , NimnuL-Redakcja 16/03/02 18:18
      przyda się upomnieć niektórych, bo się zaczyna czasem haos robić ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. zainstaluj najnowsza wersje windvd... , wektor 16/03/02 16:41
    to powinno pomoc.
    ...Moglbys chociaz podac jaka masz karte dzwiekowa, sterowniki itp.

    wektor
    wektor81@wp.pl
    GG: 693139

    1. mialem to samo , majek 16/03/02 18:52
      i w tym samym filmie - ale poszlo tak :
      najpierw divx 3.11, pozniej 4.21, pozniej 5.0 Pro - a pozniej
      z tego co poszlo na m@ila (sprawdz) uruchomilem 2 pliki: reg.bat i registerfilters-2k.cmd ( w takiej kolejnosci) - po restracie windy (W2k) poszlo - btw. spoko film


      ... ale jak to?!

      1. mialo byc , majek 16/03/02 18:53
        w innym miejscu - ale chyba wiadomo o co chodzi :)))


        ... ale jak to?!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL