 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22387 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Maksymalny rozmiar okna w explorerze , Piter 20/03/02 03:38 Macie jakieś pomysły by okna IE 6,0 otwierały się zawsze zmaksymalizowane? Męczę się z tym już ok kilku godzin i nic, kiedyś samo mi się to robiło ale teraz nie chce. Może jakimś programikiem da się to ustawić?"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM) - No i sią naprawiło :) , Piter 20/03/02 16:19
Ja już tego systemu nie kumam zupełnie."Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|