Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27492 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Resetowanie kompa przy ogladaniu filmow. , S_2J 20/03/02 15:19
Kolo podrzucił mi kompa : Athlon 1,3, 256MB RAM, płyta gł. JETWAY 663AS ULTRA, GeForce MX400 64 MB. Przy oglądaniu filmów ((DivX 4.12) komputer często się zawiesza lub resetuje.
Zmiana wersji DivX'a nic nie dała. Co Wy na to?

=== Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
odpocząć ===

  1. RAM , glewik 20/03/02 16:18
    sprawdzales ?

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. RAM... , S_2J 20/03/02 16:19
    byl sprawdzany. Sterowniki do grafiki tez.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

  3. No moze ja :) , BONUS 20/03/02 17:29
    Przegrzewający się procek? (a w grach lub innych aplikacjach mocno obciążających system działa?)
    Brak DMA dla dysków?
    Antywirus w tle ... (a to tylko teoretycnie)
    Pozdrawiam
    Bonus

    1. powiedz , mirkrup 20/03/02 17:45
      co ma antywirus do resetu kompa? IMHO jest coś nakopane z ACPI.

      1. Zdziwilbys sie ale ma , BONUS 20/03/02 18:07
        Sophos antywirus w czasie odtwarzania przyblokowywał jakiś plik i vplayer sie wywalał niebieski ekran i dziekuje tylko twardy reset (win98)
        POzdrawiam
        Bonus
        PS Ale tu optuje za za wysoką temperatura procka ...

        1. DivX , NimnuL-Redakcja 20/03/02 18:28
          nie obciąża tak procka, żeby sięod razu przegrzał .. u mnie przy oglądaniiu DivX jest 37st .. a na full load 64st :-/
          TB 1,4@1,53 ..

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. Co ma DMA , NimnuL-Redakcja 20/03/02 18:27
        do resetu ? Bo i przy wyłaczonym DMA komp nie ma prawa się powiesić czy restartnąc ...

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  4. mialem to samo... , radas 20/03/02 19:54
    odinstaluj 4.12 , zainstaluj 3.11 alpha a pozniej mozesz 5.xx
    u mnie to pomoglo na 4.12 mialem zwisy na maxa i resety

  5. jezeli masz , BusteR 20/03/02 22:26
    SB Live i mostek 686B via to izi sprawa 686B bug. www.viahardware.com wyjasni co i jak.

  6. U kumpla gdy komp się wieszał przy odtwarzaniu filmów ... , zartie 21/03/02 10:57
    ... to gryzł się modem z kontrolerem USB. Wychodzi na to, że odtwarzanie DivX-a jest dobrym testem czy w kompie nie ma konfliktów urządzeń.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  7. Wielkie Dzieki!!! , S_2J 21/03/02 11:29
    Sciagnąłem patha do VIA i wyłączyłem ACPI. Pomogło.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL