Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31454 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Właśnie skończyłem MOHAA!! , Hokum 21/03/02 23:02
Giera jest The Best!!! Grafa, MUZYKA!!! no i oczywiście klimacior!!! Szkoda tylko, że taka krótka. Bedzie mi brakowało niemców wychodzących ze scian/ podłóg/pojawiajacych się z kosmosu/ powietrza :P
Czekam teraz na MOHAA 2 :)))

  1. eeeeeeeeeee , wukillah 22/03/02 00:59
    cos dlugo Ci to zajelo.
    gdyby nie kilka niedociagniec - gra bylaby "doskonala"
    btw.
    na jakim poziomie trudnosci ja ukonczyles???

    just d'oh it!

    1. Na średnim , Hokum 22/03/02 17:57
      Dlaczego mówisz, że długo mi to zajęło skoro nie wiesz kiedy zacząłem grać?? Jak jesteś taki wszech wiedzacy to może zapodałbyś numery na najbliższego totka :P

      1. Sorki jesli urazilem , wukillah 23/03/02 22:14
        chodzilo mi o to ze juz dawno dawno temu
        sie pojawila i juz 1/2 board'a ja przelazlo.
        sprobuj przejsc to na hard'ie - o malo co
        a zjadlbym obudowe ;))

        just d'oh it!

  2. No wlasnie , Voytek 22/03/02 03:41
    jak sie gra na najwyzszym to zapewniam, ze gra nie jest za krotka.

    Intel Core i5k Geforce GTX 550 Ti
    hdd:2000 2000 1000 , 4G ram, Bequiet
    470W

  3. A ja jestem w trakcie ;-) , NimnuL-Redakcja 22/03/02 18:05
    oczywiście gierkę przechodzą na Hardzie ... momentami nie jest łatwo, ale prę do przodu ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. moja opinie , Koziol 22/03/02 22:52
    gra krootka (nawet na hard)
    grafa bajer ale multi do dupy bo wolny i kamperski strasznie...

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    1. i moja opinia , Forest 24/03/02 10:01
      to fakt, wolny jak cholera ten multi. mi przy pingu ponizej 100 tez potrafi skakac :( ... ps. czy wie ktos cos o serwerze multi pod linuksa?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL