Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36647 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JOKE[o informatykach] , Sznaps 22/03/02 15:17
Mam nadzieję że nie było:Wsiada informatyk do taksówki.

Taksiarz pyta:
- Dokad jedziemy?
- 192.168.4.1


Oprogramowanie jest jak katedra - budujesz, budujesz,
budujesz, budujesz, a potem... modlisz sie!


Jak odpowiedza programisci pytani o droge:

Piszacy w C++:
Pójdzie pan do tego skrzyzowania, skreci pan w prawo,
potem prosto, prosto, prosto, w lewo i juz pan jest na miejscu.

Piszacy w Pascalu:
Pójdzie pan do tego skrzyzowania, skreci
pan w prawo w ulice: Mickiewicza, dalej ulica: Prusa, a potem
skreci pan w lewo w: Zeromskiego i juz pan jest na miejscu.

Piszacy w Asemblerze:
Pójdzie pan do tego kiosku, kupi pan bilet za
zlotówke, pójdzie pan na tamten przystanek i wsiadzie pan do
autobusu,wysiadzie na trzecim przystanku, przejdzie pan przejsciem
podziemnym i juz pan jest na miejscu.

Piszacy w Prologu:
Widzi pan tamten wysoki budynek z wielkim Czerwonym szyldem? To tam.

Piszacy w Lispie:
Dojdzie pan do tego skrzyzowania, a dalej sie pan zapyta.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. :--)) w sumie całkiem fajne ;-) , NimnuL-Redakcja 23/03/02 07:54
    morał - nie pytać o drogę informatyka oraz dokąd jedzie ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. ? ... NimnuL... , XTC 23/03/02 08:43
      coś nie taki ten morał :)
      morału tu niewiele za to pięknie, trafnie opisana w krzywym zwierciadle nieco - istota i różnice między tymi językami... :)

      Linux

      1. ;-)) , NimnuL-Redakcja 23/03/02 08:57
        no wiem ... zazartowłem ... przed chwila sie obudziłem i nie jestem zbytnio zdolny do myslenia powyzej 5 latka ;-))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. duzo widzialem... , voodoo 23/03/02 21:18
    to dla mnie jest nowe i zarazem dobre, Sznaps wykazales sie czyms oryginalnym (dla mnie) :) 6

  3. stary , voodoo 23/03/02 21:24
    to jest moj IP adres !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL