Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:39
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45470 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

najciemniej pod latarnia czyli boje z winampem ... , Olo 24/03/02 21:19
Opowiesc z zycia wzieta:

Wlaczam sobie dzis mp3ke z plyty ktora nagral mi kumpel a tu jak na zlosc gra tylko 1 kanal. Co jest kurna, mysle? Poruszylem wtykiem przy karcie dzwiekowej - nie pomoglo, przy sluchawkach - tez nic. Ozeszkurde o co chodzi? Przelaczam na druga karte (mam 2 w kompie) - to samo. ???!!! Wlaczam wieze zamiast glosnikow z kompa - to samo. ???!!! Wlaczam divxa - wporzo, wlaczam mp3ke - 1 kanał. ???!!! Zaczynam grzebac w konfigu winampa, plugin wyjsciowy, dekoder mp3 - nic nie pomaga. Reinstall winampa - tez nie pomaga. W koncu zalamany wlaczam inna plyte - eureka, graja oba kanaly!!! Wniosek - jakis mis spier... mp3ke ktora chcialem posluchac. Doszedlszy do tego wniosku padlem z wrazenia ostatnim wysilkiem woli deklamujac fragment wierszyka pt. "Pan Hilary" ktory wlasnie mi sie przypomnial: "... juz podloge chcial odrywac, juz milicje zaczal wzywac ..." Na szczescie "Child In Time" (pamieta jeszcze ktos takie kawalki???) przywrocilo mnie do zycia!

  1. roznie to bywa , Meteor 24/03/02 23:28
    np. Divx enkodowany z pelna rodzielczoscia za to w 22 klatkach na sekunde... szczyt debilnosci

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. Olo, , mirkrup 25/03/02 00:47
    czy słuchałeś dzisiaj akurat wersję z Japan? To jest dopiero muza - nic a nic się nie starzeje!!!

    1. ;-) , Olo 25/03/02 17:12
      podpisuje sie pod tym wszystkimi 4 rekami ;-))))

      1. A ja... , piotrgw 25/03/02 17:36
        ...przepadam za "Lazy" z tej płytki z Japonii. Stare, dobre czasy, dziś już nikt tak nie gra :-(((

        Pozdrawiam - Piotrek

  3. Dobrze, że nie zdążyłeś , Agnes 25/03/02 01:53
    z tych nerw systemu przeinstalować ;)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. no... , Olo 25/03/02 17:11
      ciesze sie jak nie wiem co z tego powodu ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL