Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:39
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45530 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus P4S333 i C-Media , Eneen 25/03/02 11:51
Pytanie jest proste: czy ktos na tej plycie odpalil zintegrowana dzwiekowke na 6 kanalow? No bo mi dziala wszystko wlasnie oprocz tego jednego jacka: C/S dzielonego z mikrofonem. 5V na wyjsciu jest niezaleznie na ile kanalow ustawiam karte. Ale cisza jak na 6 puszczam i testuje programikiekm a jak na mic nagrywam (ustawione na 2 lub 4 kanaly) to tez cisza (slychac przesluch jak nagrywam i puszcze jakas muze z kompa czyli samo wejscie dziala)
Czyzby jakas konfiguracja? Zworki na plycie ustawilem wlasciwie...

Pozdrawiam

Eneen

  1. jakim programikiem ? , Meteor 25/03/02 12:36
    i napisz cos wiecej bonnic z tego nie rozumiem

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. Re: , Eneen 25/03/02 13:03
      6channel demo, poprostu jakby mi nie dzialalo jedno gniazdko, to ostatnie na dole, ale 5V zasilanie mikrofonu jest, wiec dziwne... prawdopodobnie plyta do wymiany, ale chce sie upewnic jeszcze

      Eneen

    2. Re2: , Eneen 25/03/02 13:11
      zobacz: masz dzielone jedno gniazdko: mikrofon i kanal center/subwoofer. Przelaczasz w zaleznosci co potrzebujesz, czy chcesz miec 6 kanalow czy wejscie mikrofonowe. W trybie 6 kanalow na tescie 6channeldemo mam cisze jak podepne pare glosniczkow (powininem miec z jednego dzwiek do centralnego a z drugiego pomrukiwania suba) a jak przelacze sobie na mikrofon (czyli bede mial max 4 kanaly), podepne go to nie nagrywa (mikrofon mam dobry bo do liva go uzywalem wczesniej)

      Eneen

      1. zobacz w innej apikacji , Meteor 25/03/02 13:31
        np. soft dekoderze DVD. Polecam WinDVD w wersjo od 2.3, Power DVD ma problemy z dzialaniem przy kartach C-Medii.

        Jakie masz sterowniki do tej karty ? Referencyjne C-Medii, czy jakies Asusa ?

        Tak, naleze do grupy trzymajacych
        kierownice i jestem z tego dumny!
        Pzdr. Univega,Author&Meteor

        1. Re: , Eneen 25/03/02 23:43
          stery mam c-medii, zreszta asusa sa te same tylko starsze, w windvd musze sprawdzic, ale to jak sie wyspie ;)

          Eneen

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL