Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54696 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oki Okipage 4w Plus - opinie, ma to ktos? , Kraszan 26/03/02 18:05
chce kupic taka drukarke uzywana, podobno w dobrym stanie, przedrukowane 2500 stron a zywotnosc bebna to jakies 10 tysiecy stron wiec okey, stan wizualny super, cena dosyc atrakcyjna
ma ktos takie cos? jak to sie sprawuje? w sieci nie moglem znalezc info na temat tego modelu

pozdr

  1. Niedawno bawiłem się 8w , PKort 26/03/02 19:44
    czyli o dwa "oczka" szybszą. Jestem z niej jak najbardziej zadowolony - szybka, cicha, ładnie drukuje, toner tylko 89PLN... Żeby jeszcze bęben był trochę tańszy.... Ale i tak polecam.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. kupilem i byl to chyba dobry wybor ;-))) , Kraszan 27/03/02 22:00
      wlasnie ja przywiozlem, zaplacilem 250 ZLOTy za drukarke, dodatkowo z kablami, wyglad zewnetrzny idealny, jak nowa, w srodku pelny toner, podlaczylem, stery bez problemu, kilka stron wydrukowalem, szybko, dla mnie ladnie i cicho ;)

      sprzedawca mowil ze pozyje jeszcze ze 6000 stron, a potem beden 300zloty, a na tonerze okolo 2000-3000stron, tak wiec wybor chyba idealny jak za taka cene

      chyba dobrze zrobilem biorac taka laserowke w stanie bardzo dobrym niz nowa HP 845 C 100zloty drozej ;-)))))

      pozdrawiam

  2. Mam taką , Janusz 27/03/02 07:41
    obecnie nie jest na chodzie bo nie chce mi się wybulać kasy na nowy beben światłoczuły. Póki chodziła byłem z niej bardzo zadowolony. Bęben wytrzymał jakieś 7500 stron. Wytrzymałość bębna zależy od tego czy będziesz drukował pojedyńcze kartki czy też jakieś dłuższe dokumenty. Im dłuższe tym bęben wytrzymie więcej. Jeden wkład z tonerem wystarcza średnio na 1000 stron druku.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL