Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54111 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zgrac studniowke z VHS na kompa ?? , LUCYFERUS 26/03/02 19:59
Wiem, ze np za pomoca VirtualDub'a, ale nie wiem jaka rozdzielczosc ustawic i jakiech kodekow uzywac zeby efekt byl pozadny. Mam Celerona 633, 512MB Sdram no i ok 15Gb wolnego na dyziu. A dodam ze chcialbym pozniej to wypalic na 2 CD. POMOCY.

/// L c f \\\
/// GG#801607 \\\
/// tel. 600055361\\\

  1. faktycznie można Vdubem ... , chris_gd 27/03/02 07:20
    ale efekt z VHS-a będzie mierny, polecam Huffyuv kodek bez stratny a potem do divx-a (można odrazu ale raczej twój konfig nie pociągnie bez utraty klatek) co do rozdziałki za dużego wybory nie masz max co mozna to jakieś 320x288 +/- jak już mówiłem kodek huffyuv a dzwięki na PCM 44hz 16bit mono (stereo lubi robić efekt echa) a potem divx 4.12 + mp3

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. A skad ten codek ?? , LUCYFERUS 27/03/02 11:15
      I jaki bitrate ustawic aby bylo jak najlepiej. A z tym dzwiekiem to mowisz zeby zrobic mono? A stereo sie pierdzieli ??

      Aha mam AverMedia

      /// L c f \\\
      /// GG#801607 \\\
      /// tel. 600055361\\\

    2. Ok kodek juz mam.. , LUCYFERUS 27/03/02 11:23
      ale nie wiem co ustawic w zakladce CONFIGURATION odnosnie wyboru metody kompresji kolorow. RGB czy YUY2 ??

      /// L c f \\\
      /// GG#801607 \\\
      /// tel. 600055361\\\

  2. A jaka karta , mieszalnik 27/03/02 10:25
    Z we TV?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL