Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54041 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Koszulina TPC a sprawa polska , XCLONE 27/03/02 11:43
co i jak ?
kiedy i za ile ?

Pozdr.
Artur S.
BTW. nie mam wiecej pytan ;)

The World HAS Changed..
:P

  1. Przylaczam sie , filet 27/03/02 12:27
    i przede wszystkim:

    kiedy i za ile :)

    Pozdro

    --<< Człowiek mądry zmienia
    zdanie, głupiec nigdy >>--

    1. jakie zgranie , GULIwer 27/03/02 12:29
      i nawet temat ten sam tylko u ciebie bardzieje poprawnie napisany bo z Wielkiej Litery :))

      I'm only noise on wires

      1. jak temat , filet 27/03/02 12:47
        wazny to i odzew blyskawiczny, a zgralismy sie rzeczywiscie super :)

        --<< Człowiek mądry zmienia
        zdanie, głupiec nigdy >>--

  2. przyłaczam się , GULIwer 27/03/02 12:27
    Na upartego to już mozna nosisić T-shirty ;))) a tu TPCowej koszulki ni ma :((
    Kulki mają juz kolejną edysje (kolekcja wiosenna 2002) a my nie :(( Może by ię tak zapytac gdzie oni to robią ???

    I'm only noise on wires

    1. nie gdzie a jak raczej. , XiSiO 27/03/02 12:52
      a robia to w sposob zgrany.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. No właśnie , misiek 27/03/02 12:36
    Co z koszulkami ?

  4. właśnie... , Chrisu 27/03/02 12:47
    właśnie!!!!!!

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. Ja kcem już koszulkę... , Tony Soprano 27/03/02 13:03
    i dumnie nosić logo TPC oraz Boarda (???) na swej piersi.
    To tyle.
    :)))

  6. sorry za opoznienia... , DYD-Admin 27/03/02 13:10
    dwa fakty: nie mam logo w krzywych, i czekam caly czas na nie od zaprzyjaznionych grafikow...

    zbieram rozne oferty firm, aby wyszlo jak najtaniej cena na pewno nie przekroczy 30 zl...

    -- DYD

    1. i to jest odpowiedź na którą czekałem (-: , pjfox 27/03/02 13:27
      jak i pewnie większość zainteresowany
      życzę nam żeby to było jak naj szyb ciej (-:

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    2. ?!? , BENY 27/03/02 14:01
      Fajnie.

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

  7. 3 x Tak , Lukx 27/03/02 21:40
    koszulki
    koszulki
    i jeszcze raz koszylki .
    Bo ciepło się zaczyna robić:))

    ... geniusz ludzki jest ograniczony ,
    a głupota ludzka nie ...

  8. No ja już z tydzień temu w podkoszulkach , DJopek 28/03/02 08:50
    latałem, czasami tylko patrzyli na mnie jak na wariata (nie wiem czemu ;) ale mi zawsze gorąco jakoś jest :) Czekam na realizację z niecierpliwością...

    1. :)) , GULIwer 28/03/02 11:35
      witam w klubie. Ja przy -5C latałem w Polarze i bez czapki. I tez się ludziska jakoś tak dziwnie na mnie patrzyli. Ale mi tam ciepło było. Bo ja to jestem gorący chłopak ;)))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL