Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57243 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kolumny głosnikowe , b0bik 27/03/02 15:40
wiem ze to nie gielda itd ... ale to tez nie jest ogloszenie :)

kumpel zmienia sprzet audio i ma do sprzedania kolumny Altus 75 - tyle na nich pisalo, ile moge mu dac za nie kasy ? są trzy głosniki basowy ma zmienioną membrane srednie są w obu kolumnach potargane a piszczki są plastikowe wymiary to jakies 70cm(wys) i 40cm(szer)

b0bik

  1. Szczerze? , koojot 27/03/02 15:56
    Nie wziąłbym ich za darmo...

    1. ?!? , Setlerin 27/03/02 16:06
      Za darmo to ja bym tam wszystko wzial... nie znasz sie ;)

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

      1. przyznam sie ze też , Babek 27/03/02 17:07
        bym ich nie wziął chyba że dla chesz jakaś wiejska knajpke prowadzić, do słuchania w mieszkjaniu szkoda uszu ,

        1. i ja takze , Olo 27/03/02 18:44
          niech Altusy wreszcie sczezna i sluch po nich zaginie ...

  2. jak glosniki potaragane i , Ranx 27/03/02 16:11
    basy rozne to wg mnie max 100
    ale musialbys sie uprzec zeby tyle dac... serio
    ale kto wie... jak poszukasz w selgrosie to za podobne pieniadze dostaniesz cos nowego a grajacego podobnie albo nawet lepiej (choc niewiele):)
    pozdrowka

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. koledzy chyba trochę , Yosarian 27/03/02 20:08
    przesadzają co do jakości tych kolumn (nówek) ale biorąc pod uwagę ich "potarganie" to także sie przychylam do opinii - daj sobie spokój.

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  4. ja moze bede malo orginalny , Wasabi 27/03/02 21:32
    ale te glosniki sa do dupy i jedyne co moza z nimi zrobic to:
    kupic nowe membramy lub cale glosniki najlepiej samochodowe (wszytskie trzy) zwrotnice zamowic nowa u jakiegos magika ( takiego co sie zna) wywiercic bass reflex :)) zrodek wypchac gabkom - tak "poprawione" kolumny nadaja sie do jakiegos malego lokalu gdzie wilgoc, kuz i dym papierowosy wykanczaja zwykle glosniki...
    w sumie kupujesz wiec same pudlo a nie kolumny wiec jakies 50-60 zl :))

    Nothing to see here

    1. Wasa , RoBakk 28/03/02 07:57
      ... miałem takie kolumny jakieś 15 lat temu i zdaje sie że miały otworek, większe modele nawet dwa, więc co tu wiercić ? :)

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

      1. hmm .. jesteś pewien , Yosarian 28/03/02 11:16
        że do tej mocy to nie były tak zwane (chyba) kompakty ze szczelnie zamknietą obudową w których zamknięte powietrze robiło za poduszkę powietrzna dla głośnika niskotonowego ?

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

        1. to było tak dawno , RoBakk 28/03/02 11:42
          moje na pewno miały otworek, może to był wyższy model, ale zobacz :
          http://www.allegro.pl/showitem.php?item=5091434
          miałem właśnie coś takiego ;)

          Najlepszym sposobem zamawiania
          piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL