Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57775 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Pisanki ;) , Abisai 27/03/02 16:23
Juz Wielkanocne nadchodza swieta
Kazdy mezczyzna o tym pamieta
By w tym okresie zgodnym zwyczajem
Zrobic porzadek kolo swych jajek
Bo nabial meski mówiac logicznie
Musi raz w roku wygladac slicznie
Z tej to okazji kazdy chlop wszedzie
Czysci do glancu swoje narzedzie
Czasem pedzelkiem "zeltra" maszyny
Maluja jajka ladne dziewczyny
Ale nie kazdy, przyznacie sami
Umie obchodzic sie z jajeczkami.
Wiec naszym czlonkom wpadl pomysl nowy
By powstal taki punkt uslugowy
W nim panna Krysia, Jasia czy Maja
Fachowo beda malować jaja.
Takim co maja jajka jak wory
Beda malowac w przepiekne wzory
A tym, co maja male kuleczki
To pomaluja w groszki, kropeczki.
Kto chce miec wzgledy u swej kochanki
Niech sie w ludowe stroi pisanki
A kto ma jaja niczym granaty
To polecamy pisanki w kwiaty.
Obsluge reczna tez polecamy
Wszystko bezplatnie, w ramach reklamy
Gdy do nas przyjdziesz, siadziesz wygodnie
Wystarczy tylko opuscic spodnie.
Mistrzyni jajka wypoleruje
I jak nalezy je pomaluje
I gdy juz skonczy, pozegna grzecznie
I tak do domu wrócisz swiatecznie!!!

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. Fajne :))) , DJopek 28/03/02 08:17
    ale stare jak świat, i chyba co roku się to samo pojawia ;)

  2. a ja nie widziałem (-: , pjfox 28/03/02 09:20
    daje rady (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. fajne , GULIwer 28/03/02 09:41
    ale faktycznie rok temu było, ale co tam raz na rok mozna się powtórzyc :PP

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL