Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63837 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kopia zapasowa Diablo II , GULIwer 29/03/02 08:17
Wiem wiem że to nie miejsce na to, ale może jakaś przyjzna duszyczka się znajdzie i powie czy jest wsio OK.
Zrobiłem wczoraj kopie Diablo II PL (o rany toć mozna wyzionąć ducha szybciej niżli w czasie walki z Diablo jak się te dialogi czyta :))) ale nie miałem dostępu do ENG) zaraz po instalacji giera się nie chciała odpalic. Ale zrobiłem restart i chodzi ?:| i sie zastanawiam czy bedzie chodzić dalej ????
BTW dziwny ten instalator ustawł mi dla Kyro Direct3D które się nie odpala a miało być rekomendowane bo sam ustaiwił, pod DirectDwar jes OK
dzieki z góry za brak zgryźliwych komenatarzy :PP

I'm only noise on wires

  1. z tego co wiem... , bajbusek 29/03/02 08:29
    to Diabel 2 jest zabezpieczony przed kopiowaniem... ja sprawe olalem i po prostu dorzucilem "plik pomocniczy" na plyte, ktory nie sprawdza "zabezpieczenia" - oczywiscie to moja kopia zapasowa bo nie daj Boze oryginau by mi sie zarysowal !!

    1. aha , GULIwer 29/03/02 09:53
      al u mnie po restarcie wsio chodzi i nic podgrywac nie musiałem. Poprostu musze oddać płytki (oryginał) a nie wiem czy będzie wsio chodziło (ciekawe jak patchowaniem :) i się pytam dlatego. Ale cóz ryzyk fizyk najwyżej bede miał powód żeby kupić oryginał jak się coś walnie :))

      I'm only noise on wires

      1. czym kopiowales... , bajbusek 29/03/02 11:07
        progs / sprzet ??? Jesli Clonem z subchannelami na nagrywarce ze zczytywaniem zabezpieczen to masz ORYGIANU ;)

        1. Clonem , GULIwer 29/03/02 12:52
          3.xx i zaptaszkowałem wsio razem z nie naprawiaj danych subkanałowych a sprzęt to Teac 8/8/32 a przy nagrawyraniu zachaczone mam WeakSectors

          I'm only noise on wires

          1. a wiec , bajbusek 30/03/02 19:02
            bez klopotow ;))

  2. jesli nagrywarka , hillel 29/03/02 16:00
    obsluguje DAO-RAW to nic wiecej ci do szczescia nie potrzeba(w przypadku diablo oczywiscie)

    Gods Made Heavy Metal

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL