Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63508 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do audiofili - chyba. , TuTu 29/03/02 11:33
Może wiecie ile może kosztować taka gąbka czy inny materiał, który tłumi wnętrze kolumny. Bo mam mały problem w samochodzie, tylne głośniki mają strasznie dużą tubę i grają tak jakby były zawieszone w powietrzu. Dodam ze głośniki są w kształcie jajka (membrana 8 x 6cm) a tą tubę maja około 50cm (pion) i około 20 cm (poziom).

Pozdr.

  1. firma meblarska , Jumper 29/03/02 14:02
    Ja na twoim miejscu wybralbym sie do jakiego tapicera albo firmy produkujacej meble, maja zawsze na stanie full gabki i na pewno mnostwo odpadow, z ktorych moze cos Ci sie uda wybrac - jak dobrze pogdasz to dostaniesz za darmo.....

    Robert J.

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. jaki samochod? , bienny 30/03/02 12:22
    ta tuba to jest fabryczna czesc samochodu, czy kto ja dorobil?

    1. samochód to Kia Sephia , TuTu 30/03/02 22:15
      a ta tuba to fabrycznie ale nie jest to taka prawdziwa tuba tylko po porostu jet ma duzo miejsca ale kształt ma rzeczwisie w kształcie tuby.

      1. wytlumienie niewiele , bienny 2/04/02 12:12
        Ci tutaj pomoze. Sprobuj najpierw sprawdzic czy głośniki graja w fazie i czy przednia czesc membrany jest oddzielona od tylnej (efekt zwarcia akustycznego). Glosnik takze musi byc zamocowany sztywno. Pozatym nie mozesz oczekiwac cudu od tak malego glosnika, pomysl o duzych elipsach w tylnej polce - z twojego opisu wynika ze jest to samochod 5-drzwiowy, wiec jest gdzie je zamocowac. Basrdziej wskazane od wytlumienia byloby tu uszczelnienie i usztywnienie "tuby", sprobuj z nie zrobic obudowe tak jak maja domowe kolumny.
        Pozdrowienie i owocnych wynikow

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL