Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63749 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] -- Jajkowy wierszyk dla panow..... , Weezard 29/03/02 17:16
Juz Wielkanocne nadchodza swieta
Kazdy mezczyzna o tym pamieta
By w tym okresie zgodnym zwyczajem
Zrobic porzadek kolo swoich jajek
Bo nabial meski mówiac logicznie
Musi raz w roku wygladac slicznie
Z tej to okazji kazdy chlop wszedzie
Czysci do glancu swoje narzedzie
Czasem pedzelkiem "zeltra" maszyny
Maluja jajka ladne dziewczyny
Ale nie kazdy, przyznacie sami
Umie obchodzic sie z jajeczkami.
Wiec naszym czlonkom wpadl pomysl nowy
By powstal taki punkt uslugowy
W nim panna Krysia, Jasia czy Maja
Fachowo malowac beda nam jaja.
Takim co maja jajka jak wory
Beda malowac w przepiekne wzory,
A tym, co maja male kuleczki
To pomaluja w groszki, kropeczki,
Kto chce miec wzgledy u swej kochanki
Niech sie w ludowe stroi pisanki,
A kto ma jaja niczym granaty
To polecamy pisanki w kwiaty,
Obsluge reczna tez polecamy
Wszystko bezplatnie, w ramach reklamy;
Gdy do nas przyjdziesz, siadziesz wygodnie
Wystarczy tylko opuscic spodnie.
Mistrzyni jajka wypoleruje
I jak nalezy je pomaluje
I gdy juz skonczy, pozegna grzecznie
I tak do domu wrócisz swiatecznie.

Weezard (weez1@wp.pl)

  1. Mam dla Ciebie dwie wiadomości .. , NimnuL-Redakcja 29/03/02 18:53
    dobra - wierszyk jest fajny ...
    zła - bardzo niedawno było :-))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Potwierdzam..... :)))))) , Setlerin 29/03/02 19:15
      Fajne, ze bylo... tzn fajne, ale bylo :))))))

      Ta wiadomosc rowniez ulegnie autodestrukcji: 5...4...3...2...1...SUCCESS....

      Linux inside ;))))))))))

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

      1. :-))Prowokujesz mnie znowu ? , NimnuL-Redakcja 30/03/02 09:46
        nie nie nie ... Linuz wiesza się po 10 sekundach ;-))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. ze jak? , Holyboy 30/03/02 17:57
          ze co po 10 sekundach?

          Strength is irrelevant.
          Resistance is futile.
          We wish to improve ourselves.

          1. ;-)) , NimnuL-Redakcja 31/03/02 09:33
            to chyba nie w temacie jestes :-) patrz post - http://twojepc.pl/boardPytanie16505.htm#p
            Hej!

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL