Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66458 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywarka przyczyną BSOD'ów i zwiech ? , Piter 30/03/02 00:05
Byłem dziś u kumpla próbując zainstalować mu Win98 lub XP.
Dzień wcześniej kupił sobie LG 16X i po nagraniu kilku płytek przestało ja wykrywać w Windowsie.
Zabrałem się za instalowanie XP - klapa na całej lini, nie ma znaczenia czy instaluje z DVD czy też z nagrywarki, zawsze kończy się tak samo. Pliki kopiują się godzinami, a do tego wielu z nich wogóle nie da się skopiować. Win98 jakoś mi się udało zainstalować ale też kilka BSOD'ów miałem.
Coś mi się wydaje że to wina tej nagrywarki. Mimo że jest wykrywana w biosie to w windzie już nie. Zarówno DVD jak i nagrywara (oba to LG) chodzą jakby z prędkościa 2X - normalnie koszmar.
Jutro spróbuję wyjąć ta nagrywarke to się sprawdzi.

A co wy myślicie o tym? dlaczego Win jej nie wykrywa? i skąd te zwiechy.

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. Hmmmm , NimnuL-Redakcja 30/03/02 09:47
    W sumie to nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć ... spotkałem się z czymś powiedzmy - podobnym .. a mianowicie pod Win98 u kumpla nie był widoczny CD ROM ... żadne ustawienia, szperanie w menadzeze urzadzeń czy instalowanie kontrolera nie pomogło .. trzeba było po lamersku :-) czyli z dyskitki zainstaklowałem CD ROM :-/ ... nie wiem skąd taką dyskietkę wziąść .. po prostu koleś miałdyskietkę na której m.in. był CDROM Setup .. a kilka klików dalej CDROM się pojawił ...
    Może taśma też jest źle podłaczona ? może zasilanie - sprawdziłeś wszystko ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. nie lamersku , GULIwer 2/04/02 12:59
      a staroświecku :P
      IMHO wina podłaczenia, kabla, zmień potestuj. Odłacz jedno z uządzeń. Może nagrywaera się rypła to do serwisu.
      owocnych poszukiwań
      pozdr.
      GULIwer

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL