> > > A Adam zapytał: "Czym jest ">
Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03

 Dzisiaj przeczytano
 49338 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dowcip - Adam i Ewa (ale chyba nowe :-) , NimnuL-Redakcja 2/04/02 18:09
Hej!
Chyba jeszcze nie było :-)
> > > > Bóg powiedział: "Zejdź do tamtej doliny".
> > > > A Adam zapytał: "Czym jest dolina?"
> > > > I Bóg mu wyjaśnił.
> > > > Bóg powiedział: "Przejdź przez rzekę"
> > > > A Adam zapytał: "A czym jest rzeka?"
> > > > I Bóg mu wytłumaczył.
> > > > Potem powiedział:"Idź po wzgórzu"
> > > > A Adam spytał: "Co to wzgórze?"
> > > > A Bóg mu wyjaśnił.
> > > > Potem powiedział Adamowi: "Po drugiej stronie wzgórza
> > > znajdziesz jaskinię"
> > > > A Adam spytał: "Co to jaskinia?"
> > > > A Bóg mu to wyjaśnił i powiedział:
> > > > "W jaskini znajdziesz Kobietę"
> > > > A Adam spytał: "Co to Kobieta?"
> > > > Więc Bóg mu wytłumaczył i powiedział:
> > > > "Chcę żebyście sie rozmnażali"
> > > > Adam zapytał: "Jak mam to zrobić?"
> > > > Więc Bóg mu to wyjaśnił.
> > > > Więc poszedł Adam w dół doliny,
> > > > przeszedł przez rzekę, poszedł po wzgórzu,
> > > > wszedł do jaskini i znalazł kobietę
> > > > i po około 5 minutach wrócił.
> > > > Bóg gniewnie spytał: "Co się znowu stało?"
> > > > A Adam spytał: "Co to jest ból głowy?"

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. ;-))) , Ament 2/04/02 18:23
    Znalem, ale dobre:)))

    I
    -AMENT-
    I

  2. He he he , marcin79 2/04/02 18:24
    Dobre, jeszcze tego nie slyszalem :) Widze, ze ciagle sa stali bywalcy, ktorzy nie traca nadziei. Troche humorku nigdy nie zaszkodzi, tylko jak slyszy sie go od homo imbecylensis to... Ech, nic juz nie napisze. Pozdro dla tych, ktorzy trzymaja poziom.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. :-) , NimnuL-Redakcja 2/04/02 18:46
      trzeba być twardym nie miętkim i śmiać się trzeba złu prosto w twarz :-))))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. Hehe... , yanix 2/04/02 21:50
    ... nie znałem tego... :)

    Będzie, będzie...

  4. hie hie :) dobre , Thadeus 2/04/02 22:07
    co prawda gdzies to w radiu slyszlem ale dobre

    ...

  5. iskierka nadzieii , GULIwer 5/04/02 09:35
    fajny joke i jaki prawdziwy :))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL