Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:34
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1493 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zoltrix Tucana+WinMe+WinXP=Problem , ksiaze 3/04/02 09:32
Historycznie od poczatku mialem WInME z zainstalowana tucana ktora chodzila bardzo ladnie i przyjemnie, nastepnie cos mnie podkusilo i zainstalowalem w innym katalogu jako nowa instalacje XP i WinME przestal byc widoczny (choc katalogi byly itp itd) zainstalowalem WinMe (dwa systemy) rozlecial sie outlook ale zainstalowalem od nowa i sytuacja jest taka pod win xp nie dziala modem na sterach od win2k pomimo zapewnien producenta ze bedzie dzialac, pod Me laczy sie z netem nawet szybko ale dzial tylko GG nie dziala ftp, telnet, WWW, czy ktos mi pomoze???? bo ja juz sil nie mam na te paskudztwa z M$.

  1. no, mnie tez producent zapewnia, ze scorpius powinien pod XP chodzic , McKania 3/04/02 19:09
    a nie chodzi:(

    nawet do nich w tej sprawie pisalem, a odpowiedz byla taka:

    "Windows XP posiada wbudowane sterowniki do tego modemu ,aktualnie to jedyne
    sterowniki."

    tzn. w sumie u mnie ten scorpius to nawet chodzi pod XP, ale tak, ze szkoda gadac, wiec na jedno wychodzi [jak dla mnie]

    a co do problemow pod Me to Ci nie powiem nic, bo nigdy z me nie mialem do czynienia:)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. taa , ksiaze 4/04/02 13:45
      Z tym zoltrixem pod XP to rzeczywiscie jakies porabane niby dopiero co postawiony system a nie dziala i juz, a z Me sobie poradzilem okazalo sie ze potrzebna byla reinstalka dialup-a wrac z protokolami sieciowymi i pomoglo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL