Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 1023 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z wyłączającym się komputerem. , Sznaps 3/04/02 13:24
Problem polega na tym że w nieregularnych odstępach czasu komputer samoczynnie wyłącza się.Wygląda to jakby nagle zabrakło zasilania itd. Z tego co zaobserwowałem to taka zwałka następuje co jakieś 3-4 godziny.pozdrófka

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. buchnij funflowi zasilacz i sprawdz , XCLONE 3/04/02 13:33
    innej rady nie szukaj ...
    zacznij od zasilacza... a zanim jeszcze go komus buchniesz, to poodginaj lekko bolce w gniazdku zasilacza... juz pare razy mialem tak, ze byly one idealnie dopasowane do kabla i po prostu nie stykaly (kompy wylaczal sie, jak zagiety przewood sie nagrzal od wentylatora i zmienial polozenie :P)

    jezweli zasilacz jest ok, to temperatury ...
    aaa... moze jeszcze byc tak, ze ktoores gniazdko zasilania w napedach (HDD, CD, RW) nie styka z wtyczkami zasilacza i co jakis czas daje nagla zmiane zasilania ... jezeli zasilacz jest bardzo czuly na takie zmiany, to bedzie sie wylaczal ...

    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

  2. moj kolega.. , Dies_Irae 3/04/02 13:57
    mial to samo po 3-4h pracy komp mu sie wylaczal, ale zaniosl zasilacz do naprawy, zaplacil 30zl i jest ok!
    ale mam pytanko czy jak sie wylaczy to potem przez chwile nie mozesz go waczyc? (bo on tak wlasnie mial)
    pozdr.

    1. zasilacze i inni , Sznaps 3/04/02 16:11
      dzieki za odpowiedz, twoja diagnoza sie potwierdza.
      pozdro!

      Every one of us has heard the
      call !!! !!! !!!

  3. jak to win2k , McIsland 3/04/02 22:59
    to ktorys serwispack u mnie pomogl, mialem to samo

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL