Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7632 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co powoduje w rejestracji TPC... , Abisai 4/04/02 11:53
zaznaczenie okienka 'wyloguj automatycznie po wyjściu z przeglądarki' czy cóś ;) Zaznaczać to czy nie? Dodam że czasem mam problem wchodząc na TPC i muszę ręcznie się logować (rzadziej niż częściej) - cookies mam włączone :)

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. Po zaznaczeniu tej opcji jesteś zalogowany do ... , Norton 4/04/02 12:08
    ...momentu zamknięcia przeglądarki. A potem przy ponownym wejściu czeka Cię kolejne logowanie.

    Pozdrawiam

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

    1. No dobra, ale... , Abisai 4/04/02 15:41
      czasem mam tak, że mogę umieszczać posty, a na liście obecności mnie nie ma - o co chodzi? Jeśli nie zaznaczę wyżej wspomnianego okienka to czy automatycznie się zaloguję?

      Ash nazg durbatuluk...

      abisai[małpa]o2.pl

      1. Po prostu... , Setlerin 4/04/02 15:59
        ...jak zaznaczysz to pole, to po zamknieciu TPC, zostanie usuniete boardowego cookie, co spowoduje, ze system nie rozpozna Cie przy nastepnym razie i bedziesz musial sie od nowa logowac, aby utworzyc cookie ponownie. Dobrze jest zaznaczyc to pole, jesli z kompa korzysta wiecej osob. Ja mam to odznaczone, i cookie zostaje zawsze [chyba, ze usune cookies].
        Pozdr.

        Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

      2. To nie jest lista obecności :) , Norton 4/04/02 16:03
        Jeśli na liście jesteś przykładowo na 1miejscu (bo dopiero co wlazles na boarda) to poczekaj chwilę nie zamykając okna przeglądarki. Następnie odśwież stronę. Uzytkownicy którzy weszli po Tobie na boarda, będą wyżej na tej liście spychając Cię w dół. A że na liście jest 20 użytkowników to jeśli pomiędzy odświeżeniami na board wskoczy powyżej 19 userów, Twoja ksywka wypadnie poza nią. Więc jeśli jesteś "nieobecny" to wcale nie znaczy, że się wylogowałeś. Jak się wylogujesz to listy nie zobaczysz :) (chyba, dawno nie byłem na boardzie niezalogowany).

        Pozdrowionka

        Zmień swój podpis na Boardzie
        maks 100 znaków, 3 linie,
        zabroniony spam oraz reklama

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL