Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14070 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Refresh fix dla Radeona 7500 , xanth 5/04/02 11:19
Czy ta wersja dostepna na sieci (beta 0.98) jest ok?
Wole sie upewnic zanim zainstaluje ;]
Czy sa jakies inne refresz fiksery pod radka?

Carai an Ellisande!

  1. Weź sobie Rage3D Tweaker zainstaluj , DJopek 5/04/02 11:30
    Tam możesz także odświeżanie zmienić i wiele innych opcji zmienić....

    1. Chodzi mi oczywiscie , xanth 5/04/02 11:44
      O zmiane z 60hz na wyzsze w d3d i opengl.(tak jak w nvidii)

      Carai an Ellisande!

      1. Mi ten refreshfix , DJopek 5/04/02 17:37
        tylko namieszał w sterach i nic więcej, zainstalowałem R3D Tweak i jak ręką odjął :)

        1. Dokladnie , xanth 5/04/02 22:44
          Tez zainstalowalem i r0xuje :]
          Tx.

          Carai an Ellisande!

          1. Gdzie?! , Yatanza 6/04/02 13:05
            w R3Dtweak ustawia sie czestotliwosc odswiezania dla OpenGL? - nie widze...

            1. Nie wiem jak z OpenGL , DJopek 6/04/02 13:49
              bo nie mam nic pod ręką co go obsługuje, sprawdzałem tylko D3D...

              1. Dobra...> , Yatanza 6/04/02 14:50
                ale gdzie to sie ustawia bo nie widze tego w zakladkach :-)

                1. Masz zakładkę... , DJopek 6/04/02 15:00
                  Custom Displays Mode i tam dla danej rozdzielczości którą obsługuje twój monitor ustawiasz dane odświeżanie... (trzeba nacisnąć na te kółeczka zielone prawym myszki ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL