Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35

 Dzisiaj przeczytano
 29742 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Notatnik , Kristof84 6/04/02 14:06
Witam!
Podczas uruchamiania notatnika wyskakuje mi taki blad i na tym sie konczy otwieranie:
"Component 'RICHTX32.OCX" or one of its dependencies not correctly registered : a file is missing or invalid".
Prosze o jakas podpowiedz co z tym zrobic.
Z gory dziekuje.
Pozdrawiam!
Krzysiek

  1. nie wiem co ma rtf do notatnika ale , john565 6/04/02 16:00
    jeżeli uszywasz wortpada to,,
    1 Możliwe że rombneło ci sie coś z owym plikiem (uszkodzony)
    2 Brak pliku
    3 wersja pliku exe odwołuje się do funkcji kontrolki ocx w nowszej wersji
    4 plik który owierasz ma format nieczytelny dla aplikacji której używasz


    a pozatym to podaj mi dokladną nazwe tego notsatnika:)

    f*ck

  2. notepad , Kristof84 6/04/02 16:26
    to jest zwykly windows'owy notepad a moze dalo by sie do zastapic jakims innym programem ktory obsluguje rozszerzenia txt. jak znacie jakis dobry to poleccie.
    Pozdrawiam

    1. dobry i darmowy , glewik 6/04/02 17:39
      http://www.editpadlite.com/editpadlite.html
      ale radzil bym na poczatku pobawic sie troche z jego konfiguracja

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

    2. ConTEXT jest 3x lepszy. , Norton 6/04/02 19:10
      http://www.bpartners.pl/.../index.php?txt=download

      Pozdrowionka

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

    3. dobry i darmowy , Sherif 8/04/02 15:50
      www.pnotepad.org

  3. albo... , XTC 6/04/02 19:37
    podobał mi się edytor domyślny Matlaba5 - wyciąłem co trzeba i troszkę "przechackowałem" (celowo "ch") ...
    zaleta?... otwiera bez zmrużenia pliki ponad 10mega - editpad tego nie potrafi, wordpad robi latami - a tak - działa jak notepad pod NT... szybki bardzo...
    http://xtcnow.w.interia.pl/x_edit.rar
    polecam...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL