 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30058 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Board jest OK , Matheo 6/04/02 18:01 Przydałaby się jednak funkcja edytora tekstu sprawdzająca i poprawiająca błędy w pisowni. Czasem jakiś "współbordowicz"
jak coś napisze po polsku to mam wrażenie, że mieszkam w Bangladeszu.Boże! - Spraw...
aby mi się chciało tak
jak mi się nie chce!!! - eeee , NimnuL-Redakcja 7/04/02 08:58
od sprawdzania pisowni jest word czy inne edyrtory tekstu ...
Netykieta wyraźnie jednak mówi - nie powinno się czepiać błedów ortograficznych,literówek itd ....Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|