 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29651 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Mapowanie katalogów jako dyski , przemej 6/04/02 19:39 Załóżmy, że mam 10 katalogów, nazwanych kolejno C:\Katalog01, C:\Katalog02 i tak dalej, aż do 10-go.
Chciałbym zrobić sobie mapowanie tych katalogów - tak, żeby dysk K: zawierał zawartość pierwszych dwóch,
dysk L: zawierał zawartość pierwszych trzech i tak dalej... Jak to zrobić pod WinXP Pro?- hmm... "dwóch" to nie wiem :( , XTC 6/04/02 19:39
ale jednego to dosowe polecenie SUB zrobi...Linux - No właśnie... , przemej 6/04/02 19:57
...SUBST z wiersza poleceń działa ładnie, ale tylko dla jednego katalogu. Będę walczył dalej :)
- A moze napisz... , _KriS_ 6/04/02 20:07
do czego Ci to potrzebne?
Czasami ludzie znajda inne podejscie do sprawy i wtedy problem sie rozwiazuje :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|