Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 36850 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko dla znawcow nvidi , DOPE 7/04/02 22:58
Jako ze jestem posiadaczem Kyro 2 <herculesa> mam pytanie.otorz moj kolega ma gf2 mx firmy oraz dokladnego modelu nie znam ale chcialbym spytac o obraz na tv.Otorz na kyro po podlaczeniu kabla obraz jest widoczny odrazu nawet w dosie.U kolego podlaczalem roznego rodzaju kable tzn z euro--chonch oraz chinch---chinch i nic obrazzu jak nie bylo tak nie ma na tv .Ustawialem we wlasciwosciach karty aby dublowal obraz z monitora na tv i tez nic.Plis poradzcie cos.Nie wiem czy ma zanosic karte do servisu czy tez cos trzeba instalnac albo moze cos w systemie.chocarz instalowalem juz win xp i win98 i to samo...
z gory wielkie thnx i wielki browar :)

http://www.gta3pl.prv.pl/

  1. a TV Toola używałeś? , Tony Soprano 7/04/02 23:04
    Spróbuj ten progz. Czasem dopiero on odblokowuje co nieco.
    Po,

  2. Mam to samo... , naeomen 7/04/02 23:50
    Na rivce TNT2 Pro ....

    Neo

  3. aaa na nvidii , Seadog 8/04/02 00:51
    ponoć podłączać telewizor musisz przy wyłączonym kompie. tzn o ile się nie myle, ważne jest, aby zrestartować system (ponownie zainicjować sterowniki/urządzenia), zanim zaczniesz cokolwiek robić. ale na forach (taka jest liczba mnoga od forum!) zagranicznych jak czytałęm stało jak wół: wyłącz komputer, podłącz TV, włącz komputer.

    szczęśliwi my, Kyrowcy, nie? ;-]

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. chyba zapomniales o czyms!!! , c@pricornus 8/04/02 01:25
      szczesliwi wy Kyrowcy i my ATIowcy... :)))

      1011111110101010010110100
      www.cert-clan.com

      1. nie wiem, , Seadog 8/04/02 01:49
        bo nie mam ATI ;)

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

  4. nie trzeba nic instalowac , robert71 8/04/02 06:27
    wystarczy odlaczyc monitor i komp od razu zglosi sie na telewizorku.

    *** ********** *** ** ******* *******.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL