Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 36832 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DMA , deadly 8/04/02 11:12
Mode 4 czy to może to samo co UDMA-2 i ata33.
nara

lubię robić nic

  1. to chyba ata66 , glewik 8/04/02 11:44
    albo pio mode4 wiec cos o polowe wolniejszego od ata33

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. nie chyba napewno , deadly 8/04/02 12:13
      udało mi sie to sprawdzić samemu. A teraz dlaczego cd LG x52 jest wykrywany przez bios jako mode4 prawdopodobnie jest to PIO mode 4. Wszystko powłaczane, live1024 w śmiesiach i nadal mode4. A nagrywarka jest wykrywana dobrze.

      lubię robić nic

      1. Może , PKort 8/04/02 12:27
        tak już jest, że ten napęd chodzi w PIO4.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. spóźniłem się , deadly 8/04/02 12:29
          ale thx

          lubię robić nic

      2. prosze nie odpowiadać juz wszystko wiem , deadly 8/04/02 12:27
        jw.

        lubię robić nic

  2. no wlasnie - podobny problem , josh 8/04/02 14:21
    kumpel kupil Plextora 16x i jest napisane na ich stronie, ze to UDMA, a komputer pisze, ze tylko mode4...

    najdziwniejsze jest to, ze w zakladkach windowsa jest DMA wlaczone - ??

    nie kumam tego, ale naped dziala dobrze, wiec juz nie dociekalem.

    1. Trzeba założyć zworkę na dwa luźne piny opisane jako reserved , Sherif 8/04/02 15:13
      j.w.

      1. o kurde!? , josh 8/04/02 20:19
        musze sprawdzic jak bede u kumpla...

        skad to wytrzasnales, bo chyba nie z instrukcji obslugi?
        juz nie pamietam dokladnie, ale jak sprzet byl kupiony to o ile sie nie myle czytalem instrukcje od nagrywarki zeby to sprawdzic...

        1. Słodka tajemnica :) , Sherif 9/04/02 09:51
          Ale fakt, w instrukcji nic na ten temat nie na.
          Życzę sukcesów bo u mnie nagrywarka działa na PIO-4 (stara płyta).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL