Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27

 Dzisiaj przeczytano
 44853 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Panowie dostajemy w d... , mlody 8/04/02 21:29
Średni gdy my zdobywamy jeden glos ten henryk portier zdobywa 3
stan na godz. 21:25
1. Trekowa Strona - Wortal internetowy poświęcony szeroko pojętej 981
2. Hp.elisa.pl - Wirtualny Swiat Magii Harrego Pottera 712
3. FILO.pl - Serwis języków obcych 606
4. Norton On-Line - Portal społeczności boardu TPC 466

Na wszelki wypadek podaje jeszcze linka: http://www.cpwa.beep.pl/glos.php?id=69
DO GLOSOWANIA

Human beigns are a disease, a
cancer of this planet. You are a
plague. And we are ... the cure.

  1. Przepraszam bardzo ... , mlody 8/04/02 21:33
    w tytule nie wymienilem pan (oj niedobrze :-)))).

    Human beigns are a disease, a
    cancer of this planet. You are a
    plague. And we are ... the cure.

    1. No to ci się dostanie , Trunks 8/04/02 21:52
      A tak wogule to chyba oszukują na co to? Przecież Board pokarze co potrafi i Norton wygra. Niech "śmoć" będzie z wami

      1. Dlatego z gory przepraszam , mlody 8/04/02 21:55
        wszytkie panie (na boardzie i poza nim)

        Human beigns are a disease, a
        cancer of this planet. You are a
        plague. And we are ... the cure.

        1. no ja nie wiem.... , siarenka 8/04/02 22:26
          jak mozna tak o nas zapomniec :(

  2. Ten trik , Dhoine 9/04/02 09:40
    z kasowaniem pliku z TEMPa WINDy dziala chyba raz na dzien (przynajmniej u mnie) - tak wiec PANIE i panowie - do dziela - zostalo jeszcze troche czasu !

    1. bo ten system pozwala na glosowac jeden raz dziannie , Thadeus 9/04/02 13:57
      ja tak glosuje bez zadnych komplikacji z kazdego kompa do jakiego ma dostep. No panowie steka sie nas znajdzie i jak kazdy jden glos dziennie odda z tylu miejsc ile moze, to wciagamy wszystkich nosem a wypuszczmy prostnica :)

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL