Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 52994 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP + SDI sux :( , Koziol 9/04/02 16:16
Jest taki problem.
Wlanczam kompa i jesli w ciagu minuty po uruchomieniu kompa klikne menu start POLACZ Z to wtedy caly pasek zadan mi sie zawiesza na okolo 30 sekund. Po 30 sekundach "odwiesza sie" i wszystko chodzi jak nalezy...

Moze sa jakies stery specjalnie pod XP dla SDI lub patch or sth?

GG : 1515425
ICQ : 19922002
*CMOK*

  1. hmm , Wasabi 9/04/02 16:21
    no wiec mialem XP Corpa i SDI i niczego takiego nie zauwazylem
    a od czasu jest patch do w2k i XP ( aktualnie siedzie na w2k )
    to nie mam ZADNYCH zastrzezen do pracy SDI
    moze pobaw sie opcjami SDI takimi jak sprzetowa kompresja programowa kompresja itp wlacz / wylacz itd moze to cos da :)

    Nothing to see here

  2. mam podobnie , Magnus 9/04/02 16:26
    tzn mi tez się czasem zawiesza pasek zadań (XP ENG) po wyłączeniu Internet Explorera. Natomiast jak miałem przez 2 tygodnie XP PL to w zasadzie takie zamrożenie paska wysępowało po każdym zamknieciu przeglądarki.
    Jesli masz XP PL to w miare możliwości (jęykowych) zmień na ENG.
    P.S. Nie mam SDI siedze na stałce z chello czyli karta sieciowa+ modemDSL

  3. to jest przez , damianek_g 10/04/02 06:57
    to że tak długo trwa u Ciebie nawiązanie połączenia. Miałem to samo. Pobaw się kompresjami hard i soft, jak mówi Wasabi, kompresja nagłówka. Zobaczysz czy to coś da. Dopal tego patcha nowego i powinno pomóc.

    Pozdro

    ..show must go on...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL