Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 11:38
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62818 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest nowy Speedfan, ale i tak nie działa , havranek 10/04/02 10:18
tzn. wszystko jest wykrywane poprawnie, ale regulacja obrotów wentylatora nie działa. Moge sobie ustawiać ile chcę, a ten i tak zasuwa na 100%. Sprawdzałem zarówno w WinXP jak i ME. Działa to u was poprawnie ? Sprzęt AXP 1.7 i Soltek 75DRV4

  1. nie zadziala Ci!!! , kaszpio 10/04/02 10:54
    speed fan nie obsluguje chipsetow VIA!!!

    Toshiba Tecra S11-124

    1. jak nie ... , Nero 10/04/02 15:33
      u mnie na kt266a dziala. Teraz sobie skrecilem wiatraczka do 3300 obr/min.

      GG:344842

      1. mozliwe... , kaszpio 10/04/02 18:58
        ze nowa wersja obsługuje...u wszystkich moich kumpli na VIA nie dziala np KT7..i gdziesz czytałem w specyfikacji programu na jakijs www ale juz nie pamietam ze nie dziala z VIA

        Toshiba Tecra S11-124

  2. to ci powiem ze i stara wersja jak i nowa wersja dziala tak samo , Nero 10/04/02 20:38
    a kt7 to chyba kt 133 nie? Moze na nim nie dziala ale na kt 266a dziala bez problemu.

    GG:344842

  3. rzecz w tym panowie, , havranek 10/04/02 21:18
    że nowa wersja obsługuje już VIA, a u mnie i tak nie działa, mimo że ładuje się i wykrywa prawidłowo

    1. drv4 to jest na kt266a nie? , Nero 10/04/02 21:33
      jesli tak to musi dzialac, przynajmniej u mnie na kt266a dziala. Biore sobie na 2% i z 5000 obr/min robi mi sie 3330.

      GG:344842

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL