Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62785 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DivX 5 + Win2000 = problem , JE Jacaw 10/04/02 12:00
Juz jakis czas temu zapodalem DivX 5 do Win2000, ale nie mialem do tej pory okazji, aby z niego skorzystac... az do wczoraj.
No, wiec tradycyjnie odpalam VirualDub'a 1.4.9 wczytuje plik z filmem i wchodze w ustawienia kodeka i... tu pojawia sie problem, otoz nie ma tam DivX 5 (z DivX'em 3 i 4 nie bylo problemu). No wiec przeinstalowalem jeszcze raz kodek i dalej to samo. Wtedy uruchomilem drugi system WinME i sprawdzam jak to tam wyglada, a tam wszystko dobrze - DivX 5 w VirtualDubie normalnie widoczny i zadnych problemow.

Czy ktos spotkal sie z podobnym przypadkiem lub moze wie jak rozwiazac problem? Dodam, ze to Win2000 SP2.

Z gory dziekuje za pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. U mnie jest kodek , DJopek 10/04/02 14:54
    normalnie widoczny w VirtualDub (wersja 1.4.9 build 13720) jako DivX 5.0 Codec. Mam także win2k pl + sp2pl.

    Spróbuj może przeinstalować jeszcze raz wszystkie codeki divx, a może coś pomoże...

  2. Ja się dołączę... , Umek 10/04/02 16:02
    tak sobie namieszałem (różne divx-y), że nie mam żadnego kodeka divx-owego dostępnego ani w flasku ani w virtualdubie.
    Żadne instalowanie/odinstalowywanie nie pomaga. Próbowałem też usuwać kodeki w panelu sterowania ale też d.
    Także win'2k sp2...

  3. u mnie , b0bik 11/04/02 01:09
    jak zainstalowalem divx 5 to mi sie glos nie zgadzal z obrazem :)

    b0bik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL