Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62498 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto ma karte na Yamaha 754 , Poke 10/04/02 15:07
Chodzi mi o ogolne wrazenia, jak ze sterownikami (windows2000) itd.

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. sorki że tak późno , GULIwer 13/04/02 20:52
    mam nadzije że przeczytasz ale jestem teraz w W-wie w szkole a od czwrtku na urlopie i boarda nie czytałem
    Mam Addonic Yamahe 754 stry są od XP 5244 ze strony Hoontecha bo na oryginalnych Yamahy w moich FPS1000 grały tylko 2 przednie głośniki, teraz grają i tylnie choć to tylko Double stereo. Nie wiem czemu ale chyba to że stery są od XP powodowały przynajmnij u mnie czasi BSODy (wdnaud.vxd by na to wskazywało) Teraz jade od tygodnia na XP i tych samych sterach i jest looz zero BSOD'a. Aktualnie robie test kompo chodzi od czwrtku nonstop jak jutro wróce do domu ze szkółki ciekawe czy bedzie jeszcze stał :)))
    Pod 98 były lux stery świetne pozycjonowanie dźwieku ale gryzły się z detkami (czasem przycisk START miał dziwne raktale na sobie, wina to dektów od 6.xx bo userzy ATI i Yamahy o czyms takim nie wspominają)
    Co do jakości dźwięku jest niezła choć ma mało basów, ale także mało szumów własnych mniej od Live 5.1
    Jakby co to daj znać na maila jestem coprawda ostatnio zabiegany ale postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na nurtujące się pytania
    pozdr.
    GULIwer

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL