Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:17
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49

 Dzisiaj przeczytano
 74925 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Czy to trick jaki¶? , pjfox 11/04/02 20:17
Pytałem ostatnio na boardzie o dysk mój padnięty Caviar i firmę która nie istnieje. W odpowiedziach pojawił się link do strony firmy Compact. Tam jest info, że przed załatwianiem sprawy z dyskiem najpierw trzeba go sprawdzić programikiem
(www.compact.pl -> Western Digital -> dlgdiag.zip)

Więc NortonDiskDoctor pod W98 pokazuje ewidentnie 4096 bytes BadSector
a programik 100% disk errors free

kto ma rację?

P.S. Kolega mój stwierdził, że jakby był producentem dysków i napisał oprogramowanie do testu własnych dysków - to test zawsze by pokazywał że wsio OK.
Smutne, wesołe - prawdziwe?

Czy może w którym¶ miejscu zrobiłem bł±d my¶lowy/software'owy?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. nie wiem moze , Dies_Irae 11/04/02 21:01
    Ranish cos pokaze!? zabacz! a moze.:-)

    1. a sk±d go wzi±¶ć? , pjfox 11/04/02 21:39
      bo jako¶ kurde nie mam
      tego podstawowego programu

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      1. jusz mam, ale nic nie pomogło , pjfox 11/04/02 22:17
        jako¶ tam nie widzę sprawdzania dysku
        jest tylko (V)erify Data...

        taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. jak ja mialem kopniety dysk , Dies_Irae 11/04/02 23:00
    to ranish nie mial z tym problemow, moze lepiej dziala z Seagate'ami? nie wiem:-) powodzenia -tylko tyle moge
    Pozdr.

  3. Oba programy maj± rację... , Umek 12/04/02 01:26
    a powodem jest widzenie tych badów dla różnych poziomów logicznych informacji jakie sprawdzaj±:
    NDD-klastry
    DIAG-sektory dysku

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL