Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Venom79 14:15
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43

 Dzisiaj przeczytano
 74504 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drivery do Radka 8500 ... , NimnuL-Redakcja 11/04/02 20:24
Witam!
Szybkie pytanie - czy do karty Mint Radeon 8500 (jeszcze go nie mam, ale się wczuwam :-) będa dobre drivery leżace na TPC - 5.13.01.6014 ?
Czy może są lepsze ? System operacyjny to Windows 2000 prof.
Jestem na razie świerzy w temacie ATI - przez ostatnie 2 lata miałem produkty nVidii (TNT2m64, GTS2Pro)
Będę wdzięczny za odpowiedź ...

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. (-: (-: (-: , pjfox 11/04/02 20:32
    (-: (-: (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. i z czego sie smiejesz ? , NimnuL-Redakcja 11/04/02 21:07
      :-)))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. nie nie to nie tak - ja się uśmiecham , pjfox 11/04/02 21:39
        i w zasadzie jeszcze nie gratulowałem Radka (-:
        więc gratuluję (-:

        rodzina się powiększa (-:

        z dostęnych członków rodziny są: Radek, Celek, Dureń, tulipan?
        pominąłem kogoś?

        taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

        1. ja widac zapomiałeś , GULIwer 15/04/02 14:10
          Athlonka bo u NimnuLa siedzi takowy goguś :))))
          ATSD wiem co się bedzie u NimnuLa chczyło 3DMark 2002 :P a serio ten teścik Cryo creatures czy coś a poza tym cghce 1GB ramu

          I'm only noise on wires

  2. odp , Druzil 11/04/02 20:38
    Proponuje ci zacząć czytać forum na www.rage3d.com
    to istna kopalnia wiedzy na temat radeona

    Co do pytania, to są stare drivery, na w.w stronce bedziesz mogł poczytać o driverkach

    1. Dzieki ... , NimnuL-Redakcja 11/04/02 21:07
      ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. bierz... , Karas 11/04/02 21:16
    ...ostatnie w2k 6058. Sa linki wlasnie na www.rage3d.com . Podobno sa rewelacyjne.

    pozdroofka

    Conspiracy Theory...

    1. Popieram 6058. , Grolshek 12/04/02 10:45
      Szybkie,bezproblemowe.Tyle ze u mnie dzialaja na R7500.Coz nie kazdy ma fart...Gratuluje wygranej.Acha 3dsmarkow nawet nie wlaczalem testowane wylacznie na grach.

      ***** ***!!!

  4. Ja ma Radeona 8500 ATI , Aro 11/04/02 22:17
    Mi tam wydajność zamiast podskoczyć zmalała o 100 3d marków ale przyznaje że 3DMarku w benchmarkach o większej ilości detali jest więcej klatek ale natur mi spadło z 49.6FPS do 47.6FPS.Twój wybór.

    1. Kurna... , Doczu 12/04/02 06:15
      ... Nie samym 3D Markiem człek żyje - nie ?
      Ja na Twoim miejscu napisałbym petycję do Ati - jak mogli wypuścić sterowniki tak niedopracowane. Toz to skandal !!!
      A powazniej, to ludzie - kiedy wy sie zaczniecie podniecać jakimiś tam markami. Ja się już dawno wyleczyłem .
      Pozdr.

    2. Nie za bardzo o wydajnośc mi chodzi ... , NimnuL-Redakcja 12/04/02 18:08
      bo sądzę, że na sprzecie jaki mam - Athlon 1,4 @ 1,53 + 256SDRAM + Radek 8500 będzie wsyztsko chodziło bez zgrzytów ... chodzi jedynie o to, żeby ze sterami nie było problemów (TVout) i żeby gierki chodziły normalnie - bez zakłuceń w txt itd ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL