Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74266 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

radeon VE i bardzo goracy kabel monitora - dziwne , McRabbit 11/04/02 23:07
wlasnie przed chwila przyszedl do mnie klient odebrac RADEONA VE, mial byc najtanszy wiec mial 32 mego i byl klonem "powered by ati"
niestety a moze na szczescie przywioz ze soba kompa i prosil zebym mu go zaistalowal,
komp mnie powalil na ziemie ale cuz,
duron 750 na jakiejs super chorej plycie full integrowanej z AGP + 2 pci i amr o dziwo ulozony nad agp ???
ale do rzeczy
po podlaczeniu monitora i zainstalowaniu karty przypadkowo dotknalem kabla sygnalowego, i szok byl strasznie goracy, po podlaczeniu tv obraz sie troche kaszanil ale po chwili "stabilizowal" jakosc pozostawala jednak tragiczna,
kabel monitora osiagal temperature ekstremalna na jednym jak i na drugim wyjsciu,
pytanie
czy moze byc to zpowodowane zdechlata plyta (zasilanie), czy wskazuje to definitywnie na uszkodzenie karty ???
pozdr.

rabbit@dobrze.robi.to :-))

  1. tak dedukuję , Yosarian 12/04/02 11:34
    że karta musi strasznie dużo prądu żreć w wyniku którego do głosu dochodzi opór kabla połączeniowego (i robi za grzałkę) lub też coś jest z samym kablem, może gdzieś się nadtarł i zmniejszył mu sie przekrój efektywny ?

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. dedukcja sluszna ale... , McRabbit 12/04/02 11:56
      ... kabel dziala bez problemowo (na zimno) przy moim kompie na radeonie 7500,
      dodatkowo podam za zasilacz w tamtej karcie ma tylko 235 watow, ale to bez problemu powinno wystarczyc,
      dziwne jest tez to ze nie grzeje sie sama karta
      bardzo dziwna sprawa :-))

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL