Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74501 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

resetowanie kompa ? , WUUJ 12/04/02 06:21
Płyta BE-6 II z Raid 370,resetuje mi kompa,próbowałem powtórnie zainstalowac win 98se no i sie instaluje ok,ale podczas ustawiania narzędzi po instalacji teraz nie kończy tylko w któryms momencie tzn podczas ustawień resetuje ni kompa ,co może byc przyczyną i co zrobić może ktoś wie?
byłbym wdzięczny,tnx

Pomagaj innym i nie mów ze to
niedozwolone,a jak myslisz inaczej
to nie denerwuj się :)

  1. Ja doszedłem na BX-133 Raid , Fox 12/04/02 08:38
    do tego że ustawiłem z szyny 100 na 90 (mnoznik 8.5) celek 566 I wystraczylo jak byl na 850 to wystarczylo krzywo się spojrzeć i już miałem reset albo zwiech.
    Jak temperatura procka?

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

  2. ja bym sprawdzil kompa kilkoma anty wirami , glewik 12/04/02 13:23
    polecam dr. web
    oraz nav2002

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. komp resetowal mi , bajbusek 12/04/02 15:43
    sie sam zawsze z jednego powodu: badziewnego RAMu - wymiana kosci na markowa i po klopocie - a tak albo od ruszenia mysza albo w ogole nie wstal - a to rejestr sie wysypywal - instalacja raz szla, raz nie - wymiana ramu i jak reka odjal - jednak za kazdym razem jak robilem upgrade pamieci to zalowalem na markowa i qpowalem najtanszego (ale pojemnego smiecia) - a potem wymienialem za doplata na cos lepszego ;)) - i tak dorobilem sie 384 mega kingstona :) - z 512 mialem problemy na BX133 RAID i Celkiem - Winda zachowywala sie jakbym mial 16 mega :))

    1. slusznie... , Kane 14/04/02 12:27
      dodam jeszcze ze moze to byc wina za wysokiej temperatury. Warto byloby tez sprawdzic zasilacz ale Ramy lub przegrzewanie sie to zdecydowanie najbardziej prawdopodobna przyczyna

      Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL