Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:17
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49

 Dzisiaj przeczytano
 74930 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Halflife , exmac 12/04/02 08:39
Jestem na planecie obcych (Tej z krążącymi wokół niej skałami). Zabiłem wszystko co sie dało. Znalazłem jaskinię... i co dalej? Pamięta to jeszcze ktoś ??

  1. :))) Kiedy to bylo.... , konto-usuniete1 12/04/02 08:44
    nawet juz nie pamietam....
    Sory ale nie pomoge :)

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  2. hmmm zalezy , bajbusek 12/04/02 08:49
    ktora to plansza z jaskinia obych - o ile pamnietam bylo kilka - na ostatniej siedzi gdzies paskudny pajak, ktorego trza skasowac - trzeba rozwalac "pajecze" sciany przez ktore go widac ;)) - niestety I need more data !!

    1. To ta pierwsza jaskinia obcych na ich pierwszej planecie , exmac 12/04/02 08:52
      zaraz po teleportowaniu. Trzeba było skoczyć z wysoka i zabić kilka ultrasonicznych zwierzaków i trzy fioletowe kryształy.

  3. Do jaskini i poszukac... , metacom 12/04/02 08:52
    ...ruchomego odnoza... wlazisz na to... jedziesz do gory i skaczesz po tych skalach krazacych dookola...
    /tak w telegraficznym skrocie/

    Powodzenia...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. Thx , exmac 12/04/02 08:54
      Nic takiego nie zauważyłem, ale jeszcze poszukam :)))

  4. dawno grałem i nie bardzo pamietam ale... , Adik1 12/04/02 10:40
    zobacz czy nie ma tam beczek z paliwem, jeśli są to będzie trzeba je zdetonować (ew. je przetaszczyć gdzieś...) Ot tyle, ale grałem w to 2,5 roku temu

  5. jak juz wszystko zawiedzie , Meteor 12/04/02 11:57
    to tutaj jest mala podpowiedz ;))

    http://www.planethalflife.com/...uide/walkthrough/

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  6. podziwiam was , walczy 12/04/02 12:04
    że jeszcze pamiętacie takie szczegóły

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

  7. dokładnie... , piotrgw 12/04/02 18:14
    ...nie pamiętam, ale musisz szukać w samej jaskini. Coś trzeba zrobić, są trzy lub cztery takie miejsca, może strzelić, nie, chyba wskoczyć na takie skałki. Wtedy uruchomi się teleporter (taka kolorowa kula), trzeba w nią wskoczyć - przeniesieCię do następnego etapu. Jeśli coś pokręciłem to sorki, ale to już tak dawno...

    Pozdrawiam - Piotrek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL