Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31

 Dzisiaj przeczytano
 81766 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakupiłem 19" , dokmar 12/04/02 21:17
Nec MultiSync FP955 . Musze przyznać , że jest wart swojej ceny . Wcześniej miałem 17" Philps 107 P10 i był naprawdę super ale w porównaniu do tego Neca wysiada . Malutka obudowa obraz żyleta , zbierzność idealna , kolory i wszystko inne po prostu rewalacja . Miałem zakupić z tym samym kineskopem Samsunga - 500 pln mniej . Ale jakis fachman na benchmarku totalnie go zjechał więc się przestraszyłem . Dziwne niby ten sam kineskop , chyba że chłop sie pomylił a może miał słabą kartę graficzną ? Polecam ,
pozdr.

  1. ile dales? , burz 12/04/02 21:29
    jwjw

    ___

    1. no trochę .... , dokmar 13/04/02 00:17
      2.450 pln ale nie żałuje .Koniec zakupów do kompa w tym roku .
      pozdr.

      1. Na długie lata , NimnuL-Redakcja 13/04/02 13:05
        wydatek sięrozłoży ...
        Jesteś pewien tego co powiedziałeś, że koniec z zakupami w tym roku ? :-) ja to sobie mówię co kilka miesięcy jak kupuje coś nowego :-)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. dokmar , Zryty_Berecik 12/04/02 22:39
    dobrze zrobiłeś
    NEC to lajlepszy wybor cena / jakość
    ja mam FE 950+ i tak samo :
    "obudowa obraz żyleta , zbierzność idealna , kolory i wszystko inne po prostu rewalacja "

  3. dobry wubór , Yosarian 13/04/02 00:49
    z 10 lat pociągnie spokojnie, trzymając parametry i przeżyje kilka wymian procków, kompów ...

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  4. No to zazdroszczę.... , ZGreG 13/04/02 02:16
    Ale tylko troszkę - tej różnicy FE - FP....
    E tam mój też jest piekny a co.... Zryty! (nie tylko) Nec to rewelka!!!
    Przez chwilę po kupnie męczyłem go ustawieniami, ale teraz leci na fabryce i jest git. Trochę obraz obróciłem i koniec. Jak już się "rozgrzał" - palę go teraz 23/24 godziny - bo robię dyplom - w CADzie więć każda wpadka wyszłaby od razu ale nic nie chce się pojawić....;)))))Całe szczęście.
    Pozdor

    podpis?
    jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL