Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:24
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 81859 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki program do łączenie skanów? , hyperlink 12/04/02 22:40
Mam następujący problem: musze zeskanować troche map (A3-A2) na swoim skanerze formatu A4 i chciałbym te poskanowane "kawałki" jakoś ze sobą połączyć i to w miarę automatycznie. Kiedyś o ile pamiętam do starych skanerów ręcznych dodawano takie aplikacje do łączenia skanowanych zdjęć. Czy mógłby mi ktoś podać nazwy takowych programów oraz (jeżeli to możlwe) skąd je ściągnąć?
Z góry wielkie dzięki.

  1. Chyba jednak Corel Phtpaint , McIsland 13/04/02 01:51
    w tym chyba najlepiej sobie z tym poradzisz, autmatyki brak, troche roboty ale przyjemnej, dobierzesz kolorki, ładnie wszystko zestawisz, miłej pracy, takie robotki nie robią się automatycznie, bawiłem się w to dużo uwierz,

    GTD ...

  2. Ja majstruję w Photshopie , ZGreG 13/04/02 02:19
    jeden kawałek na warstwę, drga warstwa z 50-60% przejrzystości i tak długo je zgrywam aż nie widać przesunięć. POtem tylko płynne wtapianie warstw i po zawodach - ostatnio zmotowałem tak panoramę działki do dyplomu - 160 stopni widzenia - z 15 zdjęć. Efekt jest rewelka!!!

    podpis?
    jaki podpis!

    1. A przed wakacjami składałem rysunki Zina.... , ZGreG 13/04/02 02:20
      Orginalne rysunki profa. składałem znajomemu do pracy habilitacyjnej....Zin nie poznał nawet że to wydruki....

      podpis?
      jaki podpis!

  3. Big thx , hyperlink 13/04/02 10:24
    j.w. :)

  4. Automatycznie ? , NimnuL-Redakcja 13/04/02 13:05
    Wątpię, żeby jakiś program automatycznie dopasował dokładnie ... ja jeśli jużsie bawię w łaczenie zdjęć to tylko w Photoshopie ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL