Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 81894 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko o DVD (stacjonarne) , intermax 13/04/02 07:59
Bylem w sklepie i facet zrobil mi woode z mozgu dlatego mam pytanko. Czy warto brac dvd z dekoderem. Na razie (nawet dluzszy czas) bede mial go polaczone do zwyklego wzmacniacza. Zastanawiam sie nad kupnem: yamahaS520, thomsonDTH5200, thomsonDTH5400(z dekoderem). Ma ktos w/w modele, jak sie sprawuja i czy to prawda ze thomson ma flaki onkio???

  1. Musisz kupić , Darek K. 13/04/02 08:38
    albo DVD bez deodera i amplituner z dekoderem AC3 (wychodzi taniej) albo dvd z dekoderem a amplituner bez (musi mieć wyjście na co najmniej 6 kolumn) DCS też musi mieć - inaczej będzie z dvd zwykły otwarzacz. No chyba że nie urządzasz sobie kina domowego. Wejdź na strone http://www.audio.com.pl/

    Everything that has a beginning has an end

    1. sprostowanie , hillel 13/04/02 08:46
      wyjscie na 5 kolumn, a nie 6. basowy jest zwykle aktywny.

      Gods Made Heavy Metal

  2. nie warto... , hillel 13/04/02 08:42
    i tak bedziesz musial dokupic 5-kanalowy wzmacniacz, a te bez dekodera to najtanszy szajs. nic nie wiem o w/w modelach, ale kumpel ma thomsona dth4200(bodajze) i ma przebicia z obrazu TV. ale moze to jednostkowy przypadek.

    Gods Made Heavy Metal

  3. Lepiej osobno ... , NimnuL-Redakcja 13/04/02 13:05
    czyli DVD i dekoder jako osobne urzadzena ... Wyjdzie Cię nieco taniej ...
    Co do urządzenia ... widziałem jak działa Thomson DTH5200 i był spoko - ładny wygląd ,funkcjonalny (pilot co prawda nie najlepszy) ogólnie spoko ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. mam Thomsona DTH 4500 , gicio 13/04/02 18:56
    działa jak należy, może optyka jest trochę zbyt czuła, bebechy firmowe Thomson. Skoro na razie nie kupisz wzmachola na wiecej głośników, to Thomson ma tryb virtual surround, daje toprzyzwoity dźwięk przestrzenny na dwóchgłśnikach

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL