Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89697 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Serwery SOF 2 , Piter 14/04/02 03:48
Odpaliłem tą grę i już mi się micha cieszyła po 1 minucie grania :)
No ale grać samemu to żadna przyjemność, a serwerów nie znajduje żadnych.
Ahh, dostrzec wroga przez gogle termowizyjne, zatopić bagnet w ciele wroga, przywalić kolbą od shotguna a na koniec poprawić granatem zapalającym - to moje mażenie :)

Zna ktoś jakieś serwerki ?

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. Jak to chodzi ... ? , VARRR 14/04/02 09:29
    Jaki masz sprzęt i jak ci nowy SOF pomyka, jaśli można wiedzieć ?
    Pozdrawiam

    FRN2-L Athlon XP1700+@2,1 GHz
    (200FSB) 1024 Corsair 3200XMS CL2
    Radeon 9800@350/650

    1. Pomyka super , Piter 14/04/02 13:32
      Sprzęt: Cel633, 256ram, GF2mx, SB live.
      Rozdziałka 800/600, wszystko na max i włączone detailed textures.
      Niestety jest to tylko multiplayer demo z 1 planszą, no ale zawsze coś.
      Dla chętnych podaję linka:
      http://www.q3acn.com/download/games/sof2test.zip

      Po rozpakowaniu trzeba jeszcze stworzyć katalog "demo" a tam wrzucić PAK'a. Aha mi się pluł że nie mam pliku cfg - można użyć tego np: z Wolfa albo MOHAA albo stworzyć swój.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  2. a skad go , mik 14/04/02 09:55
    wytrzasnales , moze masz jeszcze gta 3 ? :)

    1. Moj kumpel ma GTA3 , Setlerin 14/04/02 10:11
      za niedlugo i ja go dostane :))

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

      1. BTW... , Ar3cK 14/04/02 11:10
        ...jest juz w koncu to GTA 3 na PC? Moze ktos to potwierdzic? Moj jeden kumpel mowi ze bedzie za kilka dni mial - ale on tak zawsze mowi :)... i jeszcze jedno: czy sa juz dostepne Dwie Wieze (Wladca Pierscieni), bo ten sam kumpel mowi ze ma od wczoraj, ale jak juz pisalem nie mozna mu na slowo wierzyc...

        It's the Bright One, it's the Right
        One, that's Ar3cK...
        http://thesurrealist.co.uk/slogan

        1. Z LOTRem to nie wiem, ale GTA3 jest juz , Setlerin 14/04/02 13:02
          oczywiscie na PC, a nie jakies bzdety na PSXa.

          Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

        2. Impossible , Piter 14/04/02 13:33
          Two Towers będą miały premierę w US dopiero w okolicach grudnia :(

          "Uspokój się! bo zobaczysz,
          dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

          1. I prawdopodobnie nie beda sie nazywac 'Two Towers' ... , Setlerin 14/04/02 13:56
            ... Slyszalem, ze zmienia tytul, przynajmniej na rynek amerykanski. Za bardzo Amerykanom kojarzy sie z "Twin Towers" [WTC] .

            PoZdr.

            Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  3. A dokladnie czy ... , VARRR 14/04/02 11:06
    jest to ten MultiplayerTest czy moze BETA - 2CD - lezy na osiolku(ver. ShareReactor) ?? A tak na marginesie to moze juz ktos widzial tą BETE w akcji ? Watro zasysac ? W sumie to 2CD ...
    Pozdrawiam

    FRN2-L Athlon XP1700+@2,1 GHz
    (200FSB) 1024 Corsair 3200XMS CL2
    Radeon 9800@350/650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL