Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 96261 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Worms World Party i WindowsXP , Seksownis 14/04/02 21:06
Chcialem tylko zapytac czy komus udalo sie uruchomic ta gre pod WinXp ,czy moze jam mam jakas uszkodzona wersje?

Pozdrowienia
GG-1463214

  1. hmm , ViS 14/04/02 23:53
    "uszkodzona wersja" ?
    a ktora to ? :)
    bo jak ta ze stadionu to pewnie tak heh

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. po prostu , ViS 14/04/02 23:55
      napisz cos wiecej
      wyskakuja ci jakies komunikaty ??
      jak tak to napisz jakie
      a jesli nie
      to pewnie po prostu nie chodzi pod xp/2000 :(
      niestety niektore progsy tak maja trzeba poczekac az sie pojawi nowa wersja wormsow :(

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. A teraz , Seksownis 15/04/02 21:41
        sorrki ze tak pozno ale dobrze ze nie wcale (zreszta to moj interes).
        Po zainstalowaniu gry wcale sie nie uruchamia wyskakuje tylko na jaies o,5 sekundy okno dosowe i koniec.
        Natomiast po sciagniecu jakiegos tam patcha ze strony Team17 gra sie uruchomia ,tzn. Menu ale itam tez nie jest wszystko w porzadku a mianowicie niekture rzeczy duzo za szybko sie poruszaja i po przejsciu prze kilka nastepnych podmenu i rozpoczeciu ladowania wlasciwej gry poprostu wylot do windy...

        A jezeli chodzi o nowa wersje tzn. Worms Blast sa do h.. nie podobne........(sory za brzydkie slowniscto)

        Pozdrowienia
        GG-1463214

    2. A wiec , Seksownis 15/04/02 21:22
      odpowiedz 1 - to nie wersja ze stadionu tylko DC

      Pozdrowienia
      GG-1463214

  2. re: , pwys 15/04/02 09:25
    Nowa wersja sie juz pojawiala "Worms Blast" wogole mi sie nie spodobala, nie warta kupowania (sciagania), a i chodzi pod xp. Worms World Party nie instalowalem pod xp wiec ci nie powiem czy dziala czy nie. Mozesz sprobowac z trybem zgodnosci lub poszukac jakiegos patcha ma stronie producenta gry.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL