Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51206 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT : Teleport , Kraszan 15/04/02 00:18
Witam,

Otoz mam taki problem : Chcialbym szybko podrozowac, chociazby do Irlandii, a jak wiecie zajmuje to troche czasu. Autokarem okolo 48 godzin. Tanie rozwiazanie samolotem to dojazd do Frankfurtu 9 godzin + 2 godziny przelotu samolotem. Idealnym narzedziem dla mnie bylby teleport, najlepiej przenosny, tak zwany kieszonkowy. Musialby miec wbudowany system GPS zebym mogl dokladnie podawac miejsce odlotu, czas, oraz miejsce przylotu. Teraz zastanawiam sie z czego to zbudowac... GPS kupic moge wszedzie, zegarek jakis porzadny takze, ale skad wziasc czesci zeby zbudowac ten ow teleport. Jezeli ktos bylby w stanie mi pomoc, bylbym bardzo wdzieczny, jezeli ktos posiada schemat moze takze do takiego teleportu ale w wersji XXL tzn z podrozami w czasoprzestrzeni bylbym jeszcze bardziej wdzieczny. Z gory dziekuje za pomoc.

Czekajacy na przejscie do innego wymiaru KrAsZ-ann

  1. Moge Ci sprzedać , Dies_Irae 15/04/02 03:15
    za 1.000.000 € :-)
    Pozdr.

    1. oops , Dies_Irae 15/04/02 03:16
      ale znacze z alt+u zrobilo- €

    2. okey , Kraszan 15/04/02 11:36
      na kiedy mam ci nadrukowac tych nowych banknotow o dziwnej nazwie 1.000.000 &#8364 :>

  2. archiwum... ;) , XTC 15/04/02 07:32
    było bodajrze w marcu, ale Ci co testowali skarżyli się na "wieczną już impotencję"....
    i co... dalej chcesz spróbować? ;))))

    Linux

    1. e tam, przeciez.. , Kraszan 15/04/02 11:35
      jak sie cofne w czasie ten problem zniknie ;-))) ide szukac w archiwum..

      1. ale stracisz też teleporter... , XTC 15/04/02 15:01
        ;)

        baj de łej - kto mówił, że "czaso-" wersja była w archiwum...
        chciałeś szybko - gdziekolwiek... a nie "kiedykolwiek" :)
        cóż... apetyt rośnie w miarę jedze... e... nie... potem to już... "co za dużo to i świnia nie zje" :)

        (ps. nie chcę tu wywoływać dyskusji na temat "następstw" i podobnych teorii dotyczących rozważań nad możliwościami podróży w czasie...)

        Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL